Bizim Evler 6 Metro / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 6 Metro projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizimevler

Bizimevler'e metro dopingi için geri sayım!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 21.09.2016
Ön yeterlilik ihalesi dün yapılan Mahmutbey - Ispartakule - Bahçeşehir metro hattı ile Bizim Evler projeleri değerine değer katacak.
Mahmutbey - Ispartakule - Bahçeşehir metro hattının ön yeterlilik ihalesi dün yapıldı. Bu ilk oturumda yer alan firmaların mali tekliflerini hazırlamaları için sunulan 40 günlük ara sonrasında 2. oturum gerçekleştirilecek. 2. oturum ardından Mahmutbey - Ispartakule - Bahçeşehir metro hattını inşa edecek firma açıklanacak. 

2019 yılında hizmete giriyor

Uzun süredir toplu taşıma araçlarının fazlalaşmasını bekleyen Ispartakuleliler de metro müjdesini heyecanla karşıladı. 7 adet Bizim Evler projesinin bulunduğu Ispartakule ile Mahmutbey arası 25 dakika olacak. Metro hattının Ispartakule istasyonu Bizim Evler Metro etabının hemen girişinde yer alacak. 2019'da hizmete girecek olan ve çalışmaların hızla sürdüğü Mahmutbey - Ispartakule - Bahçeşehir metro hattı 16,24 kilometre uzunluğunda. 

Bizim Evler 7'de inşaat sürüyor

İhlas Yapı, Ispartakule'de hayata geçirdiği 7 Bizim Evler projesiyle dikkatleri üzerine çekti. Yaklaşık 6 bin konut ile adeta yeni bir semt oluşturan İhlas Yapı, Bizim Evler 7'nin inşaatına devam ediyor. 2017 Ekim'de teslimlerine başlayacak olan Bizim Evler 7 projesi 38 bin metrekare arsa üzerinde 532 konuttan oluşuyor. 2+1 dairelerin fiyatları 482 bin TL'den başlıyor.

bizim evler 6
Bizim Evler 6

Bizim Evler 6'nın Metro etabında ise yaşam başlamış durumda. 454 konutluk Bizim Evler Metro'da 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut. Bizim Evler Metro, ihalesi yapılan Mahmutbey - Ispartakule - Bahçeşehir metro hattının Ispartakule istasyonunun hemen yanında bulunuyor.

Bizimevler Mahmutbey Ispartakule Bahçeşehir metro hattı