Bizim Evler 7 / İhlas Yapı

İhlas Yapı firmasının Bizim Evler 7 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bizim Evler

Bizim Evler etap etap büyüyor!

Konut Projeleri Emine Pile 01.01.2016
İnşaat sektörünün dev firmalarından İhlas Yapı, Bizim Evler markalı projeleri ile Ispartakule’nin çehresini değiştiriyor.
İstanbul'un son dönemlerde değeri hızla yükselen ilçesi Ispartakule, yeni projeler ile yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Özellikle bölgenin planlı bir gelişim sürecine girmesi ve İhlas Yapı'nın dev yatırımları konut alacaklara yüksek avantajlar sağlamaya başladı.

Satışa çıktığı ilk günden itibaren ev almak isteyenlerin büyük ilgisiyle karşılaşan İhlas Yapı'nın Bizim Evler projesi yüksek prim potansiyeline sahip bulunuyor. Proje ayrıca son etaplarında gökkuşağının renklerini andıran blokları ile bölgenin çehresini güzelleştiriyor. 

İŞTE 'BİZİM EVLER'İN HAVADAN GÖRÜNTÜLERİ: 

BİZİM EVLER 7

İhlas Yapı tarafından Ispartakule'de hayata geçirilen ve etap etap büyüyen binlerce konutluk proje Bizim Evler; Bizim Evler 1, Bizim Evler 2, Bizim Evler 3, Bizim Evler 4, Bizim Evler 5, Bizim Evler 6, Metro ve Bizim Evler 7 olarak devam ediyor. 

Bizim Evler markasının bugüne kadar hayata geçirilen projelerinden 7. halkası olan Bizim Evler 7'de çalışmalar hızla ilerliyor. Uzun zamandır beklenen proje, Küçükçekmece Gölü manzarası ve Marmara Denizi'ne hakim bir manzaraya sahip bulunuyor. 532 konut ve 43 ticari üniteden meydana gelen Bizim Evler 7, 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. TEM Otoyolu'nun yanı başında konumlanan Bizim Evler 7, Avrupa Konutları Ispartakule projesine komşu konumda. 

BİZİM EVLER 6

Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları, diğer projelerden farklı olarak rengarenk görüntüsü ile beğeni topluyor. 2+1'den 5+1'e kadar her aileye uygun daire seçenekleri sunan Bizim Evler 6 metro etabı ile birlikte toplam 1.661 daireden meydana geliyor. Kanal İstanbul'un muhtemel güzergâhına komşu olan dev proje peyzajı, su yolları ve kalitesiyle dikkat çekiyor. Bizim Evler 6 projesinin “Metro” etabı ise bölgedeki metro hattının Ispartakule durağında yer alıyor. 

BİZİM EVLER 5

'Bizim Evler' markasıyla inşa edilen beşinci proje olan Bizim Evler 5, 10 blokta toplam 710 daireden oluşuyor. Peyzaj alanlarına geniş yer verilen projede 2+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Özellikle oturum için tercih edilen Bizim Evler 5, 67 bin 191 metrekare alan üzerinde yükseliyor.   

BİZİM EVLER 4

Ispartakule'deki diğer Bizim Evler projeleri gibi yüksek prim getirisine sahip olan Bizim Evler 4, 762 daire ve 100 ticari üniteden oluşuyor. Arsa alanı 60 bin metrekare olan projede 2+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri yer alıyor. 

BİZİM EVLER 3

Ispartakule'nin gözde projesi Bizim Evler 3'te ise 680 daire bulunuyor. 

BİZİM EVLER 2

Bizim Evler 2 projesi 522 daireden meydana geliyor. Bizim Evler'in ilk etaplarından olan proje, peyzaj alanları ve sosyal donatıları ile beğeni topluyor.  

BİZİM EVLER 1

İhlas Yapı'nın Bizim Evler markalı konut projesinin ilki olan Bizim Evler 1'de ise 710 daire mevcut. Bölgede oturum amaçlı konut alacakların dikkatini çeken proje yüksek prim getirdi.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Bizim Evler 6 Bizim Evler 7 Bizim evler İhlas yapı Ispartakule bizim evler