Başakşehir Merkez Çarşı / Makro İnşaat - Akyapı

Makro İnşaat - Akyapı firmasının Başakşehir Merkez Çarşı projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
başakşehir merkez çarşı

Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları satışa çıkıyor

Konut Projeleri Kerim Çırak 16.08.2016
Emlak Konut güvencesiyle inşa edilen Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları, 28 Ağustos’ta 150 bin liradan başlayan fiyatlarla açık arttırmaya çıkacak.
İstanbul'un en çok değerlenen ilçelerinden Başakşehir'de, her ayrıntısı planlanarak inşa edilen Başakşehir Merkez Çarşı'nın karşısında hastane, solunda şehir parkı, sağında meydan, önünde tramvay durağı bulunuyor.

Türkiye'nin vizyon projelerine komşu konumuyla her gün on binlerce kişiye hizmet verecek şekilde dizayn edilen Başakşehir Merkez Çarşı'da 252 cadde dükkan ve mağaza yer alıyor. Benzersiz konumu ve sunduğu olanaklarla yerli - yabancı onlarca markanın yer almak istediği en yeni yaşam ve alışveriş merkezi olarak inşa ediliyor.

Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları, 33 metrekareden 1600 metrekareye kadar farklı büyüklülüklerde ve tamamı cadde dükkanı ve mağazası olan dükkanlar 6 metreye kadar çıkan kat yükseklikleriyle de dikkat çekiyor.

Emlak Konut'un tarihi kampanyasına dahil olan Başakşehir Merkez Çarşı'daki dükkanlar yüzde 18 KDV dahil, 150 bin liradan başlayan fiyatlar ve 10 yıla yayılan ödeme planıyla satılacak.

Detaylar için tıklayınız

 

emlak konut kampanyası başakşehir merkez dükkanları kampanya başakşehir merkez dükkanları ne kadar