vaditepe göl evleri ticari alanları üzerinde TİCARİ ALANLARI SATIŞA ÇIKIYOR yazısı

Bahçeşehir’in merkezinde yatırım fırsatı!

Konut Projeleri 19.11.2015 11:48

Bahçeşehir’in kalbinde konumlanan Vaditepe Gölevleri projesinde ticari alanlar satışa çıkıyor.

KİPTAŞ - Binres İnşaat ortaklığının hayata geçirdiği Vaditepe Gölevleri'nde konutlardan sonra şimdi de ticari üniteler satışa çıkıyor. Bahçeşehir'in kalbinde yer alan cadde mağazaları ile dükkanlar yatırımın ve prestijin kesişme noktası olarak öne çıkıyor. 43 ila 2 bin metrekare arasında değişen büyüklüklerde 52 ticari alan, metrekaresi 8 bin liradan başlayan fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor.

Bahçeşehir'in en işlek caddesinde yer alan ve ideal konumu ile dikkat çeken projenin alternetifli işkollarına uygun sınırlı sayıdaki cadde mağazaları, özel sektör ve resmi kurumlar için prestijli bir iş ortamı ve yeni kazanç kapısı olarak öne çıkıyor.

PRESTİJLİ BÖLGEYE, ÖZELLİKLİ PROJE 

İstanbul'un en değerli konut bölgeleri arasında yer alan ve son derece planlı bir şekilde gelişen Vaditepe Gölevleri'nde 357 konut yer alıyor.

Bahçeşehir merkezde 100 bin metrekarelik inşaat alanı ve 18.500 metrekarelik arsa alanına sahip proje, gözde iş ve yaşam merkezi olarak öne çıkıyor.

Proje bitiminde yaklaşık 2 bin kişinin yaşayacağı Bahçeşehir Vaditepe Gölevleri, mimari ve proje özellikleriyle de dikkat çekiyor.

vaditepe göl evleri

Vaditepe Gölevleri'nin cadde mağazaları ve dükkanları

MERKEZİ BİR LOKASYONDA YER ALIYOR

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Vaditepe Gölevleri; TEM Otoyolunun yanı başında, Havaray ve metro hattının yakınında konumlanıyor. Proje ayrıca Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve muhtemel Kanal İstanbul'un bulunduğu lokasyonda yer alıyor. 

BAHÇEŞEHİR GÖLÜ'NE NAZIR BİR KONUMDA YÜKSELİYOR

Bahçeşehir Gölü manzarasına hakim bir konumda yükselen Vaditepe Gölevleri; peyzaj, sosyal yaşam alanları ve estetik mimarisiyle de dikkat çekiyor. 
Mimarisinde Özgüven Mimarlık'ın imzası bulunan projede, mini golf, yürüyüş yolları, bay-bayan fitness salonu, kapalı havuz, spor sahaları ve oyun alanları gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği Vaditepe Gölevleri Projesi'nin Eylül 2017'de bitirilmesi planlanıyor.