Bahçeşehir Park / Atmaca Grup

Atmaca Grup firmasının Bahçeşehir Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bahcesehir-park-atmaca

Bahçeşehir Park'ta doğayla iç içe bir yaşam!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 09.08.2016
Bahçeşehir Park projesi, mimari tasarımı ve konumuyla eşsiz bir yaşama davet ediyor.
Atmaca Grup'un İstanbul'un en yeşil bölgelerinden birisi olan Bahçeşehir'de inşa etmekte olduğu Bahçeşehir Park projesi doğayla iç içe yaşamak isteyenlerin yeni adresi oluyor. Tamamlandığında 3 kat büyüyecek olan Bahçeşehir Göleti'nin yanı başında hayat bulan proje tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlandı.

Şehrin içinde ama bir o kadar dışında

Şehrin yoğun trafiğinden uzak ancak kente bir o kadar yakın olan Bahçeşehir Park projesi farklı daire seçenekleriyle konut alıcılarının karşısına çıkıyor. Ayrıca bu özel proje, iç ve dış mimarisindeki tasarımıyla kusursuz bir hayatın kapısını aralıyor. Bahçeşehir Park tasarımıyla dikkat çekiyor.

Sinema salonu, süpermarket, cafe ve restoranlar, alışveriş mağazaları, bina içinde şömine odaları, bebek odası, Türk hamamı, fitness center gibi birçok sosyal donatı alanı, projedeki ev sahiplerinin hizmetinde olacak. 400 dönümlük yemyeşil bir alanla iç içe olacak olan Bahçeşehir Park, lüks anlayışı ve konforuyla keyifle yaşanacak eşsiz bir dünya hazırlıyor.

Ulaşım noktalarının tam ortasında

Konum olarak 3. Köprü bağlantı yoluyla 3. Havalimanı'na yakınlığıyla öne çıkan Bahçeşehir Park'ta konut sahipleri, alırken kazanmış olacak. Öte yandan Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna bağlanacak olan Ispartakule-Bahçeşehir hattı da projenin inşa edildiği bölgeye büyük değer kazandıracak.

 

bahçeşehir park bahçeşehir park atmaca