huzurlu marmara güneşli projesi

Bağcılar’ın yeni gözdesi Huzurlu Marmara Güneşli hızla yükseliyor

Konut Projeleri 19.02.2018 14:03

Huzurlu İnşaat tarafından, Bağcılar’da yükselen Huzurlu Marmara Güneşli projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Huzurlu İnşaat projesi olarak hayata geçirilen Huzurlu Marmara Güneşli, İstanbul'un en hızlı gelişen ve dönüşen bölgesinde Bağcılar'da inşa ediliyor. Yaklaşık 9 bin metrekare alanda yükselen proje 289 konut ve 12 dükkandan meydana gelecek şekilde tasarlandı. Ayrıca inşaat çalışmalarının hızla devam ettiği Huzurlu Marmara Güneşli, Bağcılar Belediyesi'nin Güneşli'deki ilk dönüşüm projesi olma özelliğine sahip. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulunduğu projede fiyatlar 900 bin liradan başlıyor, 1 milyon 100 bin liraya kadar çıkıyor.

Huzurlu Marmara Güneşli merkezi lokasyonuyla dikkat çekiyor

İstanbul'un hızla dönüşen bölgelerinden biri olan Bağcılar'da hayata geçirilen Huzurlu Marmara Güneşli, Basın Ekspres yoluna yakın mesafede konumlanıyor. 3. Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu'na bağlantısı bulunan Huzurlu Marmara Güneşli, Metro ve raylı sistem yatırımlarıyla dikkat çekiyor.

2018 yılında tamamlanacak Bakırköy-Halkalı Metrosuna yürüme mesafesinde bulunan proje, yakın toplu ulaşım araçları ile de İstanbul'un her yerine kolay ulaşım imkanı sunuyor.