Aydoğan İnşaat Tuzla Aydoğan Park Evleri

Aydoğan İnşaat Tuzla Aydoğan Park Evleri

Konut Projeleri 20.02.2014 10:38

Aydoğan İnşaat'ın Aydoğan Park Tuzla projesinde fiyatlar 198 bin liradan başlıyor

Aydoğan İnşaat tarafından hayata geçirilmekte olan Aydoğan Park Tuzla projesi şehir içinde sakin bir yaşam sunuyor. Birçok sosyal aktivite alanına sahip olan projede cazip ödeme seçenekleriyle ev almak isteyenlere büyük fırsatlar sunuluyor.

Aydoğan Park Tuzla Lansman

Aydoğan Park Tuzla fiyatları ne kadar?

Aydoğan Park Tuzla projesi 2+1, 3+1, 3+2, 4+2 konut seçeneklerinden meydana geliyor. 15 bin metrekare alan üzerinde inşa edilmekte olan Aydoğan Park Tuzla projesinde fiyatlar 198 bin liradan başlayıp 784 bin lira seviyelerine kadar yükseliyor.

Tuzla Aydoğan Park Evleri teslim tarihi

Aydoğan İnşaat'ın Aydoğan Park Tuzla projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Minimum kira getirisinin 1500 lira seviyelerinde olması beklenen Aydoğan Park Tuzla'da yaşam 2015 yılının Haziran ayında başlayacak.

Aydoğanpark Tuzla ödeme seçenekleri nasıl?

Tuzla'da Postahane Mahallesi'nde inşa edilen Aydoğan Park Tuzla projesinde banka kredisi kullanılabiliyor. 118 konuttan meydana gelmekte olan projenin Vakıfbank, Akbank ve Kuveyt Türk ile anlaşması bulunuyor.

Sosyal tesisler içerisinde neler var?

4 bin 500 metrekarelik yeşil alana sahip olan Aydoğan Park Tuzla projesinde açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, çocuk oylun alanları, kameralı güvenlik, güneşlenme terası, çocuk yüzme havuzu, fitness center ve otopark gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor.

Aydoğan Park Tuzla İletişim Bilgileri;
Web: http://www.aydoganinsaat.com/
Telefon: 0 216 405 12 91
Uğurcan TOKAY/Emlaktasondakika.com