Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Avrupark’ta 301 bin liraya 2+1 daire!

Konut Projeleri Emine Pile 06.02.2016
İstanbul’un 'yeni merkezi' Başakşehir’de hayata geçirilen Avrupark Bahçekent, büyük ilgi görüyor.
Cihan İnşaat ve Konut Yapı ortaklığı ile Başakşehir'de Bahçekent Emlak Konutları yanında inşa edilen Avrupark projesi hızla ilerliyor. Lokasyonu ve fiyatları ile yatırımcılarının beğenisini kazanan Avrupark Bahçekent, 1.394 konut ve 84 ticari üniteden meydana geliyor. 1+1'den 4+1e kadar farklı daire seçenekleri sunan dev proje 78 bin 640 metrekarelik bir alan üzerinde inşa ediliyor.

Son dönemlerde büyük bir gelişme gösteren ve mega projeler ile adından her geçen gün daha da söz ettiren Bahçeşehir, Avrupark'ın potansiyelini ön plana çıkarıyor. Bahçekent'in ilk projelerinden olan Avrupark Bahçekent'in şimdiden yüzde 80 prim getirmesi öngörülüyor. 900 dairenin üzerinde konutun satıldığı Avrupark Bahçekent'te satışlar ise hızla devam ediyor. 

PEŞİN FİYATINA TAKSİTLE EV

Avrupark'ta son 1 adet kalan ve 12. katta yer alan 1+1 daire 270 bin liraya satışa sunuluyor. Vadi ve Hayat Park manzaralı 2+1 dairelerin fiyatları ise 301 bin liradan başlangıç gösteriyor. Uygun fiyat koşulları ile de dikkat çeken projede yüzde 25 peşinatla 36 ay vade farksız taksit yapılıyor.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Avrupark Bahçekent cihan inşaat başakşehir emlak. başakşehir projeler Bahçekent Emlak Konutları yanı