avrupa-konutlari-basaksehir

Avrupa Konutları Başakşehir'de yılın son fırsatı!

Konut Projeleri 28.11.2016 10:56

Teslim tarihi 2017'nin sonu olarak belirlenen Avrupa Konutları Başakşehir'de fiyatlar 584 bin 300 liradan başlıyor.

Emlak Konut GYO desteğiyle Avrupa Konutları Başakşehir'de, yılın son fırsatları kapsamında düzenlenen kampanyada; düşük peşinat, ara ödeme avantajı, uygun vade oranlarıyla kredilendirme gibi ödeme kolaylıkları sunuluyor. Daireler, kampanya dahilinde 584 bin 300 TL'den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Artaş İnşaat tarafından Başakşehir'de inşaatı devam eden Avrupa Konutları Başakşehir'de daireler hızla sahiplerini buluyor.

Yılın son fırsatları kapsamında sunulan kampanyada alternatif ödeme planları oluşturulurken, daireler 584 bin 300 TL'den başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor.

Sağladığı yüksek prim avantajı ile konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Başakşehir'i bölgedeprestijli bir yaşam projesi olarak konumlandırıyor.Proje, çevresi ve altyapısı ile planlı şekilde geliştirilen bölgenin değerli bir noktasında yükseliyor. 

Yatırımcılara kazanç dolu bir gelecek sunduklarını belirten Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, ‘‘ Başakşehir İstanbul'un yeni yüzü. Avrupa Konutları Başakşehir projemiz; 3. Havalimanı, Sağlık Kent, Şehir Parkı,Kent Meydanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün bağlantı yolları ve metro gibi devlet yatırımı olan projelerin konumlandığı bu bölgede yer alıyor. Değer kazanan bölgede konut alıcılarına Avrupa Konutları kalitesiyle kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz” dedi.

YILLARA YAYILAN ESNEK ÖDEME SEÇENEKLERİ

Emlak Konut GYO desteğiyle yapılan yeni kampanyada, yüzde 5 peşinat avantajı sunuluyor. Yüzde 12,5 tutarındaki ilk ara ödeme Mayıs 2017'de, yüzde 12,5 tutarındaki ikinci ara ödeme Eylül 2017'de ödeniyor. Kalan tutarise 60 aya kadar yüzde 0,42; 120 aya kadar yüzde 0,70 vade farkı veya TÜFE oranıyla taksitlendiriliyor.

Yılın son fırsatlarının sunulduğu projede, yüzde 35 peşinat, kalanı Haziran 2017'de ödeme seçeneği de alternatif olarak sunuluyor.

2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede941 daireve 27 ticari ünite bulunuyor. Tamamı geniş ve ferah dairelerden oluşan projede 124 metrekareden başlayan 2+1, 

162 metrekareden başlayan 3+1, 200 metrekareden başlayan 4+1 ve 277 metrekareden başlayan 5+1 daire seçenekleri yer alıyor.

KONFORLU YAŞAMIN TÜM AYRICALIKLARI SUNULUYOR

Avrupa Konutları markasının tüm ayrıcalıklarını Başakşehir'e taşıyan Artaş İnşaat, 72 bin 706 metrekare arsa üzerinde konumlandırdığı projeyi 400milyon TL'lik yatırımla hayata geçiriyor.
Bugüne dek tüm projelerini yüksek standartlarda prestijli ve konforlu bir yaşam konseptiyle hayata geçiren Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Başakşehir projesini de aynı yaklaşımla geliştiriyor.

İnşaatın hızla devam ettiği projede toplam 4.500 metrekarelik alan süs havuzlarından oluşuyor. Projede bulunaniki adet sosyal tesis içerisinde kadın ve erkekler için ayrı tasarlanankapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, hamam, sauna, buhar odası, dinlenme alanları ve çocuk parklarıyer alıyor.Projenin yanı başında yer alan park alanında ise tenis kortu, voleybol sahası, basketbol sahası, futbol sahası, dinlenme alanları ve yürüyüş parkurlarının yapılması planlanıyor.

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan Avrupa Konutları Başakşehir'de teslimlerin 2017'nin son çeyreğinde yapılması hedefleniyor.