İstanbul 216 / Baysaş İnşaat

Baysaş İnşaat firmasının İstanbul 216 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Şemsettin Aydın

Şemsettin Aydın dönüşüm tecrübelerini kitapta toplamalı

Kentsel dönüşüm Hüseyin Belibağlı 30.03.2015
Kentsel dönüşüm konusunda fikirleri ve icraatlarıyla dikkatleri üzerine çeken Şemsettin Aydın, tecrübelerini bir kitapta toplamalı.
Ticari hayatını İstanbul'da devam ettirmek için Fikirtepe'de İstanbul216 projesine başlayan Baysaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Aydın'ı şahit olduğu olaylar bilirkişi pozisyonuna taşıdı. Bölgedeki sorunların çözümü için kurulan Fikirtepe Platformu'nda önemli roller üstlenen Aydın, bundan sonra bilgi ve birikimini Fikirtepe'nin kurtuluşu için kullanacak. İstanbul 216'nın teslimine kadar başka hiçbir işle ilgilenmeyeceğini ve kentsel dönüşüm projesi geliştirmeyeceğinin sözünü veren Aydın, adadaki müteahhit ile vatandaş arasındaki sorunların çözümünde görev alacak. Kendisine gelen istek ve talepleri karşılayacağını belirten Aydın, “Bunda ticari bir kaygı gütmeyeceğim. Bir adada birden fazla müteahhit faaliyet gösteriyorsa onların aralarındaki pürüzlerin giderilmesini sağlayacağım. Şu anda da halen böyle şeyler oluyor zaten. Bir tek amacım var. O da    Fikirtepe'deki tüm sorunların bittiğini görmek” diye konuştu. 

Ara formüller üretecek

“Müteahhitle hak sahiplerini bir araya getirecek formüller üreteceğim” diyen Aydın, “Örneğin kangrenleşen adalara müdahale ederek arabuluculuk yapacağım ve onları uzlaştıracağım. Bunu kendi firmam adına değil, başka firmalar için yapacak ve ticari bir beklenti gütmeyeceğim. Bunun faydası Fikirtepe'nin dönüşmesi ve bölgenin algısının yükselmesi olacak” diyerek gelecek vizyonu çiziyor. 

İstanbul 216 İletişim Bilgileri;
Web: http://istanbul216.com.tr/
Telefon: 444 9 101

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Şemsettin Aydın Baysaş İnşaat İstanbul216 Fikirtepe Platformu