İstanbul 216 / Baysaş İnşaat

Baysaş İnşaat firmasının İstanbul 216 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İstanbul 216

“Adanın tamamında anmadan bina yıkmayın”

Kentsel dönüşüm Hüseyin Belibağlı 30.03.2015
Kentsel dönüşümde firmaları uyaran Şemsettin Aydın, bir adanın tamamında anlaşma sağlanmadan yıkıma başlanmamasını tavsiye etti.
Fikirtepe'de geliştirdiği İstanbul 216 projesi ile ciddi bir tecrübe kazanan Baysaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Aydın, firmaların hata yaptığını ve anlaşmalar tamamlanmadan yıkıma başlandığını dile getirdi.

Bu konuda müteahhidin vatandaşların heyecanı ile hareket ettiğini belirten Aydın, daha tedbirli davranılması gerektiğini kaydetti. Süreçlerin uzadığını söyleyen Aydın, “Ruhsatların iptali, vatandaşların istekleri, bürokrasinin uzaması gibi nedenlerle söz verilen zamanda planlanan işlere başlanamıyor. Ama bu arada anlaşma sağlayan malikler hemen işlere başlanması için müteahhide baskı yapıyor. Eğer evler taşınır, kiralar ödenmeye başlar ve bölgenin tamamında anlaşma olmadan yıkımlara başlanırsa sonu can sıkıcı olabilir. Bu kritik eşiğe dikkat etmek gerek” diye konuştu.

İstanbul 216 İletişim Bilgileri;
Web: http://istanbul216.com.tr/
Telefon: 444 9 101

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Kentsel dönüşüm Şemsettin Aydın Baysaş İnşaat