Gaziantep Köy Hizmetleri

Gaziantep’te 78 dönümlük Köy Hizmetleri arsası satılıyor

İhale Hüseyin Belibağlı 13.01.2015
Özelleştirme İdaresi’ne bağlı olarak hizmet veren TTA Gayrimenkul, ses getirecek bir satışa imza atmaya hazırlanıyor.
TTA Gayrimenkul zaman zaman yaptığı satışa işlemlerine bir yenisini daha ekliyor. Gaziantep'te satışa çıkarılan Güvenevler Mahallesi'ndeki 7 parsel birbirine bitişik olarak bulunuyor. Bu 7 parselin üzerinde ise Köy Hizmetleri Tesisleri ve binaları yer alıyor. 5534 ada üzerindeki 1, 2, 3, 5, 6, 7 ve 8 numaralı parsellerin tamamı da ayrı ayrı satışa çıkarılırken ciddi yatırımcılar için fırsatları da içinde barındırıyor. Parsellerin hepsini satın alan bir girişimci, burada büyük ölçekli proje geliştirme imkanına sahip olacak. 

İmarı müsait, her şey yapılabilir

Kullanım alanları 9 bin metrekare ile 19 bin 691 metrekare arasında yer alan parsellerin tamamı 78 bin 841 metrekareye ulaşıyor. Sadece bu alan için TTA Gayrimenkul'ün istediği geçici teminat miktarı 5 milyon lira.
Parsellerin tamamı da konut, merkezi iş alanı, turistik ve kültürel tesis, eğlence, otel, sağlık, konut, alışveriş merkezi, kapalı otopark imarlı, ticaret ve resmi kurum alanı imarına sahip bulunuyor. Bu gayrimenkuller için son teklif verme tarihi 17 Şubat 2015 olarak açıklandı.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın

 

Gaziantep Köy Hizmetleri Özelleştirme İdaresi TTA Gayrimenkul Gaziantep Köy Hizmetleri satılık