Wilo  pompa sistemleri
Haberler / Güncel / En iyi AVM’ler pompa sistemleri tercihinde “WILO” dedi

En iyi AVM’ler pompa sistemleri tercihinde “WILO” dedi

Güncel 29.08.2014 14:05

WILO enerji verimliliği sağlayan pompaları ile en iyi AVM’lerin çözüm ortağı oldu

Pompa sistemleri sektörünün lider kuruluşu Wilo, yüksek verimli ve sürdürülebilir ürünleriyle dev projelerde profesyonel çözüm ortağı olarak yerini alıyor. Zorlu Center AVM'den Akasya Acıbadem AVM'ye, Trump Towers'tan Marmara Park AVM ve Terra City AVM'ye kadar önde gelen alışveriş merkezleri Wilo'nun geliştirdiği yüksek oranda enerji verimliği sağlayan pompa sistemlerini tercih ediyor.

Pompa sistemleri sektöründe dünya çapında yeni standartlar ve akılcı çözümler geliştirme vizyonu ile faaliyetlerini sürdüren Wilo, geniş ürün yelpazesiyle birlikte müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetle de sektörüne öncülük ediyor. Wilo'nun geliştirdiği yüksek enerji verimliliği sağlayan pompa ve pompa sistemleri dünya çapındaki projelerde profesyonel çözüm ortağı olarak tercih ediliyor. 

Wilo'nun Stratos ürün grubu, A enerji sınıfı pompa sistemleri olarak alanında fark sunuyor. Dünyanın en verimli sirkülasyon pompası olan Wilo-Stratos Pico, enerji sınıfının ötesine geçerek, klasik kontrolsüz pompalara oranla yüzde 90'a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlıyor. Wilo'nun sektöre sunduğu son ürünler arasında bulunan Helix Excel ve Stratos Giga da en üst düzeyde enerji verimliliği sağlıyor. Helix Excel, enerji verimliliği konusunda 2017'de yürürlüğe girmesi beklenen yasal gereklilikleri karşılamanın da ötesine geçmiş durumda.

Profesyonel çözümlerini önemli AVM projelerinde de hayata geçiren Wilo, Zorlu Center AVM, Akasya Acıbadem AVM, Trump Towers, Marmara Park AVM ve Terra City AVM gibi dev projelerde de suya yön veriyor. 

Wilo pompa sistemleri Zorlu Center'a değer katıyor

Sunduğu yaşam alanları ve farklı seçeneklerle İstanbul'un özel yerleşim merkezlerinden biri olan Zorlu Center, Wilo ürünlerinin tercih edildiği önemli projelerden biri. Zorlu Center AVM'nin ısıtma-soğutma hattında “Wilo IL” pompaları, ayrıca kullanma suyu hidroforunda “Helix V” pompaları kullanıldı. Wilo pompa sistemleri, hidrolik verimlilik ve bakım kolaylığı başta olmak üzere kullanıcılara sağladığı pek çok avantajla Zorlu Center'a değer katmaya devam ediyor. 

Akasya Acıbadem'de su sirkülasyonu Wilo güvencesinde

İstanbul'da Anadolu Yakası'nda yükselen Akasya Acıbadem AVM'de su sirkülasyonu, Wilo'nun pompa sistemlerine emanet edildi. Acıbadem Akasya projesinde yer alan Wilo hidrofor ve sirkülasyon pompaları, bina otomasyonu ile kumanda edilebiliyor. Stratos pompalar, bina otomasyonu ile pompaya entegre olabilen modüller sayesinde iletişim kuruyor. Wilo-Stratos pompalar ayrıca uygun enerji tasarruflu çalışma modlarından birini seçme imkânı sağlıyor.

Wilo, Trump Towers'ta akıllı basınç yükseltme sistemleri ile fark sunuyor 

Wilo pek çok uygulamasında olduğu gibi akıllı basınç yükseltme sistemleri ile de fark sağlıyor. Trump Towers projesinde uygulanan akıllı basınç yükseltme sistemleri, su teminini 39 kat boyunca en yüksek teknoloji standardıyla sağlıyor. Projede sirkülasyon ve hidroforlarda kullanılan frekans konvertörlü kontrol panolarıyla enerji tasarrufu sağlanıyor. Sirkülasyon ve hidrofor pompalarının gün içerisinde değişken kapasite ihtiyaçlarını en verimli şekilde sağlayabilmesi için projede frekans konvertörlü kontrol panolarına yer verildi.

Wilo, Marmara Park AVM'de enerji tasarruflu, ekonomik çözümler sunuyor

Dinamizmi ve sosyal yönüyle Beylikdüzü/Esenyurt bölgesine yeni bir boyut kazandıran Marmara Park Alışveriş Merkezi'nde de Wilo pompaları kullanılıyor. Wilo sirkülasyon pompalarından IL pompa verimliliği ve işlevselliği nedeniyle Marmara Park yetkilileri tarafından tercih edildi. Wilo pompaları gelişmiş özellikleri sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor, yatırım ve işletme maliyetleri açısından ekonomik çözümler sunuyor.

Antalya Terra City AVM, sürdürülebilir tasarruf için Wilo'yu tercih etti

Antalya'nın ticari ve sosyal yaşamına değer katan Terra City Alışveriş Merkezi, enerji israfını engellemek ve yeşil ilkelere uygun olarak faaliyet göstermek için en önemli katkılardan birini Wilo'dan aldı. Terra City, bu çevreci yaklaşımda ve tasarrufta sürdürülebilirliği yakalayabilmek için ısıtma – soğutma sistemlerinde ve diğer su tahliye sistemlerinde Wilo pompa ve pompa sistemlerini tercih etti.

Ürünleri, çözümleri ve hizmetleriyle müşterilerinin yaşamlarını ve iş hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan Wilo, dev projelerin çözüm ortağı olmaya devam edecek.