Westside İstanbul cadde dükkanları

Westside İstanbul'un cadde dükkanları satışa çıktı!

Genel Zeynep Karabağ 15.01.2015
Konutları uzun süredir satışta olan Westside İstanbul'un cadde dükkanları da bugün satışa sunuldu.
Beylikdüzü'nde Şahinler Holding'in arsası üzerinde Uzman- Beyaz- Mutlu- Mesturkuaz- Mes Ortak Girişimi imzasıyla hayata geçirilen Westside İstanbul projesinin cadde dükkanları satışa açıldı. 

Yatırım değeri 600 milyon lira olan Westside İstanbul'da 1,155 daire yanı sıra 116 adet cadde dükkanı bulunuyor. 

Dükkanların metrekaresi 10 bin TL

Dükkanların alanları 20 metrekare ile 1,323 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Cazip fiyat ve ödeme avantajlarıyla dikkat çeken ticari birimlerin metrekare fiyatları 10 bin liradan başlıyor. 

west side istanbul gece görünümü

Alışveriş caddeleri yeni Nişantaşı!

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, cadde dükkânlarla ilgili yaptığı açıklamada; “Dünyaca ünlü markaların geleceği geniş mağazaların yanı sıra; bölge sakinlerinin günlük ihtiyaçlarının karşılanacağı küçük cadde mağazaları da olacaktır. Hem Şahinler Holding olarak bizim hazır giyim konfeksiyon alanındaki iş ortaklarımızla hem de İstanbul'un önemli market ve kafe-restoran zincirleriyle talep toplama görüşmelerine başladık. Oluşacak alışveriş caddeleriyle burası; hem İstanbul'un yeni cazibe merkezi, hem de İstanbul'un Batı Yakası'nda 2.5 milyonluk bir nüfusa hitap eden yeni Nişantaşı, Levent veya Etiler'i olacaktır.” diye konuştu. 

west side istanbul ortakları
Mes Turkuaz YKB İsa Ünal, Beyaz İnşaat YKB Muzaffer Beyaz, Şahinler Holding YKB Kemal Şahin, Uzman İnşaat YKB Salahattin Özgül, Mutlu İnşaat YKB Yüksel Hamzaoğlu, Mes Şirketler Grubu YKB Muammer Ünal (soldan sağa)

Girişimciler için karlı kazanç kapısı sunuluyor

Cadde dükkânlarda öncelikli olarak gündelik ihtiyaçların karşılanabileceği sektörlerin olmasını tercih edeceklerini söyleyen Uzman İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Salahattin Özgül ise yaptığı açıklamada “Cadde dükkânlarımızın en cazip yönü alışveriş kolaylığı sağlarken, ticaret yapmak isteyen girişimciler için karlı bir kazanç kapısı olmasıdır. Dükkânlarımızın satışında öncelikli olarak gündelik ihtiyaçların karşılanabileceği sektörlerin olmasını tercih edeceğiz.” dedi.

Konut fiyatları 156 bin TL'den başlıyor

10 katlı 15 blok halinde yükselen Westside'da teslimler 2017 Mart'ında gerçekleştirilecek. Projede daire fiyatları 156 bin lira ile 848 bin lira arasında değişiyor.

Westside İstanbul cadde dükkanları satılık dükkan beylikdüzü