Vodafone Arena

Vodafone Arena'yı canlı olarak izleyin!

Genel Zeynep Karabağ 30.04.2015
Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena inşaatını canlı olarak takip edebilirsiniz.
Vodafone Arena'nın yapım aşamasını http://vodafonearena.com.tr/live.html adresinden canlı olarak izleyebilirsiniz. 

Her anı kaydedilen statta neler yapılıyor adım adım görün... 

Vodafone Arena'nın ilk konukları divan üyeleri olacak

Beşiktaş camiasının bitmesini heyecanla beklediği Vodafone Arena'nın ilk konukları divan kurulu üyeleri olacak.

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, 2015 yılı 2. olağan divan kurulu toplantısını 9 Mayıs Cumartesi günü Vodafone Arena'da gerçekleştireceklerini söyledi.

Vodafone Arena'nın havadan çekilmiş son görüntüsü

Karadeniz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, cumartesi günkü toplantıyla bir nevi açılış gerçekleştireceklerini belirterek, "Stadımızda ilk toplantımızı yapmanın mutluluğunu yaşayacağız" dedi.

 

Divan kurulu olarak Vodafone Arena'da ilk toplantıyı yapmanın onuruna erişeceklerini kaydeden Karadeniz, "Bu da bizim için çok önemli. Stadın bir nevi açılışı olacağı gibi, toplantı için bize verilmesi ve kullanılması güzel bir adımdır. Stat henüz bitmiş değil ama kendi yerimizde toplantımızı yapmanın rahatlığını yaşayacağız" diye konuştu.

"Yerimizde simit ve çaya razıyız"

Stadı kullanarak artık sabit yerlerinin olacağını vurgulayan Karadeniz, "Toplantılarımızı artık burada yapacağız. Yönetim, otellerde gerçekleştirilen toplantılarda ikramlara dikkat etti. Üyelerimizin konumuna uygun ağırlama yapıldı. Nankörlük yapmamak lazım. Bundan memnunduk ama yerimizin olması başka olacak. Başka yerlerde baklava, börek de ikram edilse kendi yerimizde simit ve çaya razıyız" ifadelerini kullandı.

Yalçın Karadeniz, toplantı yapacakları yerin henüz salon olarak görünmeyebileceğini ancak Vodafone Arena'da bulunmanın hazzını yaşayacaklarını dile getirdi.

Her üyenin şartlar ne olursa olsun statta yer almanın keyfine ulaşacağına dikkati çeken Karadeniz, sözlerini şöyle tamamladı:

"Stat yapılıyor. Yönetim de burayı bize tahsis etti. Zaten divan üyeleri olarak sayımız çoğaldı. Otellerde yer bulmak güç oluyor. Yer olabilecek oteller de uzakta kalıyor. Bundan sonra merkezdeyiz. Buranın tahsis edilmesinden mutluyuz. Artık üzümün çöpü, armudun sapı olarak bakmıyoruz. Stat yapılıyor mu, bitiyor mu, görmüş olacağız. Yönetim, toplantının statta yapılmasını teklif etti, biz de bunu mutlulukla uygun gördük."

Vodafone Arena