sur-celik-kapi-alya-serisi

Sur Çelik Kapı, Alya serisiyle öne çıkıyor!

Genel Uğurcan Tokay 24.10.2016
Sektörünün lider kurumlarından olan Sur Çelik Kapı, Alya serisiyle güvenliği en üst düzeye taşıyor.
Aydın'dan dünyaya üretim yapan Sur Çelik Kapı, Alya serisiyle dikkat çekiyor. Sağlamlık ve güvenilirlik açısından birçok ödül alan Sur Çelik Kapı, yeni ürünleriyle öne çıkıyor.

Güvenlik sistemleri konusunda rakipsiz Sur Çelik Kapı, güvenliği ve estetiği bir araya getirdiği Alya serisini sevenlerinin beğenisine sunuyor. Farklı renk ve desenlerle kullanıcılarına alternatifler sunan Alya, özgün cam tasarımı ve üst düzey güvenlik sistemiyle evinizin havasını baştan aşağı değiştiriyor

İnovatif ürünleriyle güvenlik sistemlerinde adını sıkça duyuran Sur Çelik Kapı'nın,modern bakış açısıyla hazırladığıAlya, cam modeliyle çelik kapıya yepyeni bir soluk getiriyor. Mükemmel görsel tasarımın, kolay kullanım ve üst düzey güvenlik sistemiyle buluştuğu Alya, evinizin güzelliğini dışa yansıtıyor.

Geliştirdiği yüksek güvenlik sistemleriyle kullanıcısına rahat bir hayat sunan Sur Çelik Kapı, modern tasarımı son teknolojiyle buluşturduğu Alya serisiyle şık, kaliteli ve sıradanlıktan uzak bir deneyim sunuyor.

14'lü merkezi sistem

Cam panelli çelik kapı üzerine bombeli alüminyum giydirme tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Alya serisi, 14'lü merkezi kilit sistemiyle sağladığı üst seviye güvenlik sistemi sayesinde kullanıcısından tam not alıyor.

 

sur çelik kapı sur çelik kapı alya sur çelik kapı modelleri