rihannanın evi

Rihanna Hollywood'da 6.8 milyon dolara malikane aldı!

Genel Recep Birdal 24.08.2017
Rihanna'nın yeni malikanesi, Los Angeles'taki Sunset Trip'e bakan yarım dönümlük bir alana yakın bir konumda ve 7 bin 130 metrekare büyüklüğünde.
Ünlü pop şarkıcı Hollywood Hills'teki bir evi 6,8 milyon dolar karşılığında satın aldığını doğrulamaktadır ve Rihanna bu olağanüstü mülkün görünümünden dolayı birikimlerini akıllıca harcıyor. Çağdaş tarzda bir mimariye sahip olan Rihanna'nın yeni malikanesi, Los Angeles'taki Sunset Trip'e bakan yarım dönümlük bir alana yakın bir konumda ve evin kendisi etkileyici bir şekilde 7,130 metre kare büyüklüğünde!

Rihanna "Love On the Brain" şarkısındaki gibi nihayet La La Land'e yerleşmiş gibi görünüyor. En son, 2012'de 12 milyon dolarlık bir Pasifik Palisades evini satın aldığı bildirilmişti, ancak 2014'ten geçen yıla kadar açıklanmayan bir yerde ikamet etti. Rihanna ayrıca, kendisinin yerli Barbados'unda, 2013'te 22 milyon dolarlık satın aldığı bir sahil mülkünün de sahibi.

Ancak son yıllarda büyüyen gayrimenkul portföyüne en son ekleniş gelince, bu rakipler en ünlü evlerin dahi üstünde bir lükse sahip.

Rihanna'nın yeni evindeki ilginç bir detay ise şöyle: Tesisin özel geçidi maksimum münhasırlık sunuyor ve Rihanna'nın geniş otomobil koleksiyonu için de büyük bir araba yolculuğu içeriyor.

rihanna yeni ev rihannanın evi rihanna hollywood home