European Property Awards ödülleri

EVA Gayrimenkul, başarısını ödüllerle tescilliyor

Genel Emine Pile 30.09.2015
EVA Gayrimenkul Değerleme, 2015 European Property Awards’ta "Türkiye'nin En İyi Gayrimenkul Danışmanlık Kuruluşu" ödülüne layık görüldü.
Değerleme sektörünün önde gelen kuruluşlarından EVA Gayrimenkul Değerleme, alanında Avrupa'nın en prestijli ödülü olarak kabul edilen European Property Awards danışmanlık kategorisinde "Türkiye'nin En İyi Gayrimenkul Danışmanlık Kuruluşu" ödülüne layık görüldü. European Property Awards'ta yıllardan bu yana danışmanlık kategorisinde aynı ödülü kazanan EVA Gayrimenkul'un uluslararası ödül sayısı yeni ödülle birlikte dokuza ulaştı.

Değerleme sektörünün lideri

EVA Gayrimenkul Değerleme'nin danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra değerleme sektörünün standartlarının geliştirilmesi konusunda önemli katkıları olduğunu ifade eden EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, sektörde bilgi birikimi yüksek, deneyimli bir kadroyla faaliyet gösterdiklerini, yerli ve yabancı yatırımcılara geniş bir yelpazede hizmet sunduklarını belirtiyor.

EVA Gayrimenkul Değerleme'nin gerçekleştirdiği saha çalışmaları, araştırmaları, analiz raporları ve yayınlarının gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlara yol gösterici nitelik taşıdığını kaydeden Yazıcı, ödüllerin motive edici olduğunu, değerleme sektörünün çok daha yüksek nitelikli bir konuma ulaşması için çalışmalarının devam edeceğine vurgu yapıyor.  

European Property Awards EVA Gayrimenkul European Property Awards Türkiye'nin En İyi Gayrimenkul Danışmanlık Kuruluşu