Sibel Barış Erkan Selah

Erkan Selah'ten Sibel Barış'a 2.8 milyonluk hediye!

Genel Zeynep Karabağ 09.04.2015
Altı aylık hamile olan Sibel Barış'a eşi Erkan Selah'ten Bentley otomobil, Etiler'de daire ve tekne hediyesi...
3.5 yıl önce armatör Erkan Selah ile evlenen Sibel Barış ikiz kızlarına 6 aylık hamile. Erkan Selah eşine doğum öncesi 3 hediye birden aldı: 1 milyon 300 bin liralık Bentley otomobil, İstanbul-Etiler'de 1 milyonluk daire ve 500 bin liralık tekne. Erkan Selah'ın ilk evliliğinden 2 yetişkin oğlu var.

Sibel Barış'ın Nisan 2003'te bir cinayete kurban giden eski eşi Hakan Balkaner'den olan kızı Pelin Balkaner ise 18 yaşında.

sibel selah

Küllerinden doğdu!

Yoksul bir ailenin kızıyken 15 yaşında evden kaçıp oryantal olan Sibel Barış'ın hayatı işadamı Hakan Balkaner'le yaptığı evlilikle değişti. Zengin bir aileye gelin giden ve bu evlilikten bir de kızı olan Barış'ın bu mutluluğu eşi Hakan Balkaner'in 2003 yılında holding binasındaki odasında sekreterinin eski kocası tarafından pompalı tüfekle öldürülmesiyle son buldu.

Bu acı olaydan sonra uzun süre kendine gelemeyen kızıyla birlikte tek başına ayakta kalma mücadelesi veren Barış bütün bunların üstüne bir de Balkaner Ailesi'nin sahibi olduğu Yurtbank'ın tasfiyesi sonrası gelen hacizlerden nasibini almış, borçlarla boğuşmuştu. O dönem yaptığı röportajlarda “Kızım burslu okuyor olmasa onu okula gönderecek param bile yok” diyen Sibel Barış geçinebilmek için bıraktığı dansözlüğe geri dönmek zorunda kaldı.

Öyküsü o dönem ‘yarım kalan bir külkedisi masalı'na benzetilen Sibel Barış'ın talihi yıllar sonra bir kez daha döndü. 3.5 yıl önce armatör Erkan Selah ile nikah masasına oturan Sibel Barış'ın yüzü tıpkı eski günlerdeki gibi yine gülmeye başladı.

Hürriyet

Sibel Barış Erkan Selah