emlak yatırımı

Chris Martin, Malibu'nun emlak kralı olma yolunda!

Genel 14.05.2019 11:07

Coldplay grubunun solisti ve kurucularından Chris Martin, son dört yıldır belli bir bölgede sürekli mülk satın alıyor.

Ünlü müzisyen son dört yıldır belli bir bölgede sürekli mülk satın alıyor. Onun bu davranışı da "emlak kralı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor" yorumlarına neden oluyor. 

Son günlerde ise gözler, sürekli ev aldığı lüks bölgede hatırı sayılır miktarda para ödediği yeni evine çevrildi. Coldplay grubunun solisti ve kurucularından Chris Martin, Malibu'nun "emlak kralı" olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Ünlü oyunu Gwyneth Paltrow'un eski eşi olan Chris Martin, son beş yıldır mülk satın aldığı gözde bölgede yeni bir malikane sahibi oldu.

42 yaşındaki Chris Martin'in yeni satın aldığı malikane Malibu'nun Point Dume bölgesinde.1960'larda yapılıp daha sonra restore edilen malikanenin üç yatak odası, üç banyosu ve hatırı sayılır genişlikte açık alanı bulunuyor. Martin bu yeni mülkü için 5.5 milyon dolar ödedi.

Genellikle ünlülerin rağbet ettiği bölgede ilk mülkünü 2014 yılında satın aldı Martin. Ardından da geçen yıl yine aynı bölgede içinde 99 kişilik profesyonel tiyatro salonu bile bulunan bir mülk daha satın aldı.

2003 ile 2016 yılları arasında Gwyneth Paltrow ile evli olan Chris Martin, iki çocuk babası. Martin'in adı bir süredir genç oyuncu Dakota Johnson ile birlikte anılıyor.