İSKİ Genel Müdürlüğü Binası

Aksaray'daki İSKİ binası yıkılıyor!

Genel Zeynep Karabağ 21.10.2015
Aksaray’daki İSKİ Genel Müdürlüğü Binası'nın yıkımına bugün başlanacağı binanın yerine altı otopark olmak üzere park yapılacağı açıklandı.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti 3 Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Başkan Topbaş'ın Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaretinde Güngören Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Bağcılar belediye başkanı Lokman Çağırıcı ve Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve 3. Bölge SKM Başkanı Abdurrahman Dursun hazır bulundu. Başkan Topbaş, Seçim Koordinasyon Merkezi'ndeki çalışmaları inceledi ve SKM üyeleri ile sohbet etti.

AKSARAY'DAKİ İSKİ BİNASININ YERİNE PARK YAPILACAK

Başkan Topbaş SKM ziyaretinde gerçekleştirdiği konuşmasında bir müjde verdi bir de çağrıda bulundu.

Başkan Topbaş, Aksaray'da bulunan İSKİ binasının bugün yıkılacağını ve yerine altı otopark olmak üzere yeşil alan yapılacağını müjdeledi.

Aksaray İSKİ binasının bulunduğu yerin çok kıymetli olduğunu söyleyen Başkan Topbaş,  bu arsanın halka yeşil alan olarak hizmet vereceğini ifade etti.

Topbaş konuşmasında çok önemli bir çağrıda bulundu ve evinde engelli olan yurttaşlarımızın İSKİ'den yüzde 50 indirimli su kullanabileceğini hatırlattı. Bu uygulamayı bilmeyen vatandaşların müracaatlarını yapmalarını isteyen Topbaş, bu hizmetten istifade etmelerini istedi.

İstanbul'da hayal dahi edilemeyecek projeleri hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Topbaş, bütün hedeflerinin vatandaşların daha memnun olduğu daha rahat yaşam sürdüğü ve yaşamaktan gurur duyduğu bir şehir olduğunu söyledi.

İSKİ Genel Müdürlüğü Binası İSKİ Kadir Topbaş