Başkent Emlak Konutları / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Başkent Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Başkent Emlak Konutları

Başkent Emlak Konutları ile Ankara'da yeni bir başkent!

Emlak Konut GYO Zeynep Karabağ 01.12.2016
Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Başkent Emlak Konutları, Çankaya'nın Mühye bölgesinde konumlandırılıyor.
Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO, Ankara'nın Çankaya ilçesinde hayata geçirdiği Başkent Emlak Konutları ile Ankara'nın havasını değiştirmeye geliyor.  

Şehir yaşamını yeşil ile iç içe sunan Başkent Emlak Konutları projesinin reklam yüzü ünlü sanatçı Mustafa Ceceli oldu. "Ankara'da yeni bir başkent kuruluyor" şeklinde lanse edilen Başkent Emlak Konutları, 20 blokta 1,458 konuttan meydana geliyor. 181 bin 728 mertekare arsa üzerine kurulan projede, 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. 

Geçtiğimiz yıl Emlak Konut GYO, Mühye arsasını ihaleye çıkarmış, ihalenin kazananı Makro-Akyapı ortaklığı olmuştu. Ancak bu yıl Ağustos ayında emsale esas inşaat alanında azalma olması nedeniyle ihale iptal edildi. Ardından arsa üzerinde Emlak Konut GYO kendisi proje geliştirmek için düğmeye bastı. Başkent Emlak Konutları projesi, Çankaya Mühye arsası için oluşturuldu.

İnşaat çalışmalarının 2017 Ocak'ta başlayacağı Başkent Emlak Konutları'nın bir tarafı Turan Güreş Bulvarı, diğer tarafı ise Doğukent Caddesi'ne cepheli. Projede teslimlerin 2020 Ocak ayında yapılması planlanıyor.

Başkent Emlak Konutları emlak konut gyo