İkitelli Ağaoğlu My World satış

Ağaoğlu My World’de daireler yoğun ilgi görüyor

Emlak Konut GYO 30.05.2014 11:24

TOKİ kuruluşu Emlak Konut GYO A.Ş, Olimpiyat Stadı yakını, TEM kenarındaki Başakşehir Ağaoğlu My World’de daire satışlarına devam ediyor

Hemen teslim avantajıyla satışa sunulan İkitelli Ağaoğlu My World'de sınırlı sayıda kalan daireler alıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Bilhassa ödeme imkanlarının alternatifli oluşu ve banka kredisine gerek duymadan Emlak Konut'un kendi getirdiği ve başarıyla uyguladığı ödeme seçenekleri yoğun ilginin başlıca sebepleri... Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı pazarlama yönetimi getirdiği alternatifli ödeme seçenekleriyle, böylelikle rakiplerinden de daha fazla avantaj sağlıyor. Emlak Konut pazarlama bölümü devamlı aktif metotlar uygulayarak satışta zirveye oturuyor.

200 bin metrekare alanda kurulan ve satışa ilk çıktığında alıcıların yoğun ilgisine maruz kalan Emlak Konut My World projesinde fiyatlar 231 bin lira ile 552 bin lira arasında değişiyor.

3080 konut, 20 ikiz villa ve 17 bloktan oluşan Emlak Konut Ağaoğlu My World projesi,  T.C  Toplu Konut İdaresi bağlı birimi Emlak Konut G.Y.O A.Ş'nin çok özel kampanya ve ödeme seçenekleri ile alıcılarını bekliyor.