Kale Banyo Spirit serisi

Spirit ile tüm incelikler banyolara taşındı

Dekorasyon 09.12.2014 11:52

Banyo koleksiyonları ile tüketicilerin beğenisine hitap eden Kale’nin ödüllü serisi ‘Spirit’, şık ve sade çizgileriyle hayata incecik değerler katıyor

İtalya'da düzenlenen A' Design Award'da finale kalarak ‘Banyo Ürünleri' kategorisinde A' Design Silver Award'a layık görülen ‘Kale Banyo Spirit serisi', sıra dışı tasarım anlayışını yansıtan çizgileriyle banyolarda yaşam konforunu artırıyor. Herkesten farklı olmak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanan fonksiyonel seri ‘Spirit', tüm incelikleri banyolara taşıyor. 

Günümüz banyolarında, yalınlık ve estetiğin bir arada olduğu modern bir dünya sunan Kale Banyo; sadece 1,3 cm inceliğindeki lavabosunun yanı sıra, zarif vitrifiye, mobilya ve armatür tasarımlarına sahip ‘Spirit' serisi ile kullanıcılara işlevsel ve estetik bir banyo deneyimi sunuyor. 

Çevre dostu yaklaşım

Teknolojinin en son yeniliklerini kullanarak üretim yaparken, insan sağlığını tehlikeye atmayan malzemeler kullanarak, çevre ve insan faktörünü her zaman ön planda tutan Kale Banyo; yenilikçi ürünleriyle, tüketicilerin konfor, estetik ve işlevsellik ihtiyaçlarına optimum çözümler sunuyor.