komodin dekorasyonları

Komodin merkezli güzel dekorasyon örnekleri

Dekorasyon Emine Pile 22.10.2016
Evinizin pek göz önünde bulunmayan ama tüm evi düzenleyen komodin ile ilgili dekorasyon fikirleri…
Dekorasyonun belirli kuralları, sınırları yok. Herkesin özgür olduğu bir alan ve böylesi de belki çok daha güzel. Çünkü bazen ortaya harika işler çıkıyor. Biz dünyanın her yerindeki en güzel örnekleri takip ederek sizlere farklı fikirler sunuyoruz.

Dekorasyon, belki de tüm kadınların ortak ilgi alanı. Evlerimiz büyük veya küçük, pahalı veya ucuz olsun fark etmez, bizler yuvamız dediğimiz bu mekanların güzel olmasını istiyoruz. Aslında her kadın dekorasyon ile uğraşıyor, kendileri fark etmeseler bile. Özellikle geçmiş neslin çeyizinde bulunan küçük dantel örtüleri hatırlarsınız. Küçük örtülerle evlerini güzelleştirmeye çalışırlardı. Bu yazımızda da komodin üzerinde yapılan dekorasyon örnekleri sizlerle.

Komodin yatak odamızda bulunan, üzerinde gzel süslemeler ve dekorlar yapacağınız nadir mobilyalardan biri. Yatak odalarımızda bu tarz mobilyaların sayısı az. Komodin dekorasyonu deyince akla öncelikle bir gece lambası geliyor, ama siz bunlarla sınırlı kalmayın. Çok güzel dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz harika dekorasyon örneklerinden fikirler edinebilirsiniz.

dekorasyon önerileri komodin dekorasyonları