peli lake kapı
Haberler / Dekor & Stil / Peli'den lake kapı koleksiyonu!

Peli'den lake kapı koleksiyonu!

Dekor & Stil 14.04.2021 10:29

Peli Dekoratif Kapı Koleksiyonları’nda yer alan Lake kapılar seçkin ve şık tasarımlarıyla yaşam alanlarınıza farklı bir anlayış getiriyor.

Valera, Pyramid, Storm ve Frame White olmak üzere dört farklı tarzda üretilen Lake kapılar,  beyazın ferahlığını mekanlara yansıtırken üstün kalitedeki üretimleriyle iddiasını da ortaya koyuyor.

Peli'nin Lake Kapı Koleksiyonu'nda yer alan Valera yaşam alanlarına sıcak, samimi bir ortam kazandırırken, Pyramid yeni jenerasyona ait tasarımı ile modern görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. Frame White ve Strom isimli Lake Kapılar ise mekânlarda modernliği, şıklığı ve samimiyeti birlikte yaşatmanıza olanak sağlıyor.

CAZİBE BU KAPILARLA MEKANLARINIZDA

Her koleksiyonda Avrupa standartlarındaki ölçüler ile evinize uygun şekilde üretilen Lake Kapılar'ın üretiminde, kaliteden ödün verilmiyor ve Akzo Nobel Marka Boya ile boyanıyor. İpeksi dokunuşa sahip olan Peli Lake Kapılar beyazın temizliğini, aydınlığını, mekanlara taşırken bu beyazlığını da uzun süre koruyor. 5 yıl renk garantisi veren Peli'nin ‘'Lake Dekoratif İç Mekan Kapıları'' bu süre boyunca sararmıyor. Kapılar, Kale markalı, oda-wc ayrımlı sessiz kilit sistemi sayesinde ise sessizce açılıp kapanıyor.

Peli Lake Kapılar estetik görünümünün yanı sıra çizilmeye karşı dayanıklı olması, kolay temizlenebilmesi/toz tutmaması, yüzeyinin hem canlı hem parlak kalması, kasa, pervaz ve kapı yüzeyinin aynı dokuda görünmesi gibi birçok özelliğe de sahip.

PELİ KAPILARIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

41 mm kalınlığında kanat, 6 mm HDF üzerine m2 de 600 gr boya uygulaması, 70-80-90 cm'lik üç farklı kanat genişliği, 197,5 - 203 cm net kanat uzunluğu, Camlı modellerde özel kaset tipi çıtasız cam detayı, kanatlara özel hazır kasa ölçüleri, 12+12+12 mm kalınlığında m2 de 600 gr boya uygulamalı kasalar, 11-15-18-22 cm kasa derinlikleri, 12 mm kalınlığında yan kenar, 8 mm kalınlığında üst kenar pervazlar, Kale markalı, oda-wc ayrımlı sessiz kilit sistemi, Peli markalı 10 cm yönsüz kelebek menteşe.