Nippon Paint, projeksiyon boyası
Haberler / Boya-Duvar Kağıdı / Nippon Paint, projeksiyon boyası Projectura'yı tanıttı

Nippon Paint, projeksiyon boyası Projectura'yı tanıttı

Boya-Duvar Kağıdı 14.10.2020 15:54

Nippon Paint, projeksiyon boyası ‘Projectura’ ile evin istenen köşesini sinema perdesine dönüştürüyor.

Yenilikçi ürünleriyle duvarlara yeni işlevler kazandıran Nippon Paint, projeksiyon boyası ‘Projectura' ile evin istenen köşesini sinema perdesine dönüştürüyor. Sadece evlerde değil ofis, restoran ve okul gibi mekanlarda da projeksiyon perdesinin görevini duvarlar üstleniyor.

Yenilikçi çözümlerle yaşam alanlarına estetik ve aynı zamanda işlevsel bir dokunuş getiren Nippon Paint, geniş ürün skalasında yer alan projeksiyon boyası ‘Projectura' ile sinemaseverlerin evdeki tercihi oluyor. Okul, ofis, restoran gibi projeksiyonun yer aldığı mekanlarda rahatlıkla kullanılan ürün, kullanışlı bir alanın yanında modern bir görünüm de sunuyor.

Pürüzsüz ve mat bir görünüme sahip boya, uygulandığı yüzeyi projeksiyon perdesine dönüştürüyor. Standart yüzeylerde olduğu gibi ışığın dağılmasına izin vermeyen Projectura, izleyicilerin rahatça odaklanabileceği kaliteli bir görüntü sunuyor. O¨zel rengi ve içeriği sayesinde ise ışığın parlak kısmını emerek gözlerin yorulmasını engelliyor.

Ayrıca, Nippon Paint Projectura su bazlı oluşuyla rahatsız edici bir koku bırakmıyor. Örtücülüğü, silinme ve sürtünmeye karşı yüksek dayanımıyla renk ve dokusunu uzun yıllar koruyor.

Daha detaylı bilgi edinmek ve tüm ürün skalasını incelemek için nipponboya.com'u ziyaret edebilirsiniz.