Şelale Park Sosyal Tesisleri hizmete açıldı

Şelale Park Sosyal Tesisleri hizmete açıldı

Önemli projelere imza atan Başakşehir Belediyesi, yapımı tamamlanan Şelale Park Sosyal Tesisleri'ni hizmete sundu.

Bahçeşehir Şelale Park içerisinde yer alan Başakşehir Belediyesi Şelale Park Sosyal Tesisi, bin metrekarelik bir alanda kuruldu. Tesis, pizza, makarna, salatalar, et çeşitlerinin yanı sıra dünya mutfağından seçkin örneklerin yer aldığı bir menüye sahip. Geniş bir alanda hizmet verecek olan tesiste vatandaşlar kaliteli hizmetten uygun fiyatla faydalanabilecek. 40 dönümlük alana kurulu tesiste; Kay kay pisti, oyun parkı, açık hava fitness aletleri ve engelliler için oyun grupları da yer alıyor.

ZİNCİR HALİNE DÖNÜŞTÜRECEĞİZ

Başakşehir Belediyesi Şelale Park Sosyal Tesisi İşletme Müdürü Ümit Kokarca, tesise bahçe bölümünün eklenmesiyle toplamda 300 kişiye hizmet verebilecek bir kapasiteye ulaşacaklarını söyledi. Zengin mönüleriyle her zevke uygun bir hizmet sunduklarını belirten Ümit Kokarca, “İnsanların kalite konusunda beklentilerine cevap verebilmek en büyük amacımız. Sular Vadisi'nden sonra ikinci olarak hizmete giren tesisimizle inşallah bir zincir haline dönüşeceğiz” dedi.

Park alanından, otoparkına, spor alanından kafe ve restoran bölümüne kadar birçok imkanıyla vatandaşların faydalanabileceği Başakşehir Belediyesi Şelale Park Sosyal Tesisi vatandaşları bekliyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Şelale Park Sosyal Tesisleri hizmete açıldı
  • 11.10.2016 09:13

Şelale Park Sosyal Tesisleri hizmete açıldı

Önemli projelere imza atan Başakşehir Belediyesi, yapımı tamamlanan Şelale Park ...