Emlak Mobil Uygulama Yarışması’na rekor katılım!

Emlak Mobil Uygulama Yarışması’na rekor katılım!

indir.com, Türkiye’deki emlak ve konut alanında çalışan mobil uygulama yazılımcılarına destek olmak amacıyla Mobil Emlak Uygulama Yarışması düzenliyor

indir.com, Türkiye'deki emlak ve konut alanında çalışan mobil uygulama yazılımcılarına destek olmak amacıyla “Mobil Emlak Uygulama Yarışması” düzenliyor.  Bu sayede katılımcılar uygulamalarını tanıtma imkanı buluyor. 

Mobil Uygulama Yarışması'na 4 Şubat tarihinden bugüne kadar toplam 506 uygulama yarışmaya katılmak için başvuruda bulundu. Ancak bu uygulamalardan şartlara uyan 149 uygulama yarışmaya hak kazanabildiği gibi yarışma sayfasını da tekil 50 bin'in üzerinde kişi ziyaret etti. İndir.com Emlak Mobil Uygulama Yarışması için halk oylaması başladı.

4 Şubat - 15 Nisan 2014 tarihleri arasında başvuruların kabul edildiği ''Mobil Uygulama Yarışması 2014'''te yarışacak mobil uygulamalardan dereceye gireceklerin belirlemesinin amaçlandığı Halk Oylaması süreci başladı. 

Siz de oy verebilirsiniz!

indir.com Yönetici Ortağı Hasan Yaşar oylama ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Halk oylaması sürecinde yarışmaya katılmaya hak kazanan mobil uygulamalardan beğendiğiniz ya da dereceye girmesini istediğiniz uygulamalara resmi yarışma sitesinde bulunan PROJELER sayfası üzerinden oy verebileceğiniz gibi aynı zamanda geliştiricilerin kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapacakları paylaşımlar aracılığıyla da oylarınızı verebilirsiniz.” dedi.

Halk oylaması (ön eleme) sürecinde uygulamalar Twitter, Facebook ve Google+ Widget'larındaki sayıların toplamına göre belirlenecek olup, bu süreç sonunda ilk 10'a kalan uygulamalar 30 Nisan tarihinde açıklanacak. 1 Mayıs - 15 Mayıs tarihleri arasında da Jüri değerlendirmesi yapılarak ilk 3'e giren finalistler belirlenecek.

Ödül töreni ODTÜ'de yapılacak

Finalistlerin belirlenmesinden sonra ilk 3'e girecek olan uygulama yazılımcıları 16-17 Mayıs 2014 tarihinde düzenlenecek olan Android Geliştirici Günleri,ODTÜ'de yapılacak olan ödül törenine katılarak ödüllerine sahip olabilecekler.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Emlak Mobil Uygulama Yarışması’na rekor katılım!
  • 22.04.2014 16:58

Emlak Mobil Uygulama Yarışması’na rekor katılım!

indir.com, Türkiye’deki emlak ve konut alanında çalışan mobil uygulama yazılımcı ...