maritbet girişmaritbet
Bakyapı, Bursa’da okul inşa edecek!

Bakyapı, Bursa’da okul inşa edecek!

Sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam eden Bakyapı, Bursa'da ikinci okul projesi için düğmeye bastı.

Bakyapı, şimdiye kadar sağlık ocakları ve aşevlerini hayata geçirdi. Firma, son olarak ikinci okul projesi olan Bakyapı Hacı Ali Bakgör İmam Hatip Ortaokulu'nun da temellerini attı. 4 bin metrekarelik kapalı alan üzerine inşa edilecek okul 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında faaliyete geçirilmesi planlanıyor. Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, “Sosyal sorumluluk projelerimizle sektörde fark oluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Huzurlu yaşam alanları ilkesini, sosyal sorumluluk projeleriyle taçlandıran Bakyapı,bu projelerine bir yenisini daha ekliyor. Bursa Osmangazi'ye 2007 yılından bu yana aşevi ve sağlık ocaklarını açarak hem bölgede hem de sektörde fark oluşturan Bakyapı, son olarak okul projeleriyle sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemi bir kez daha kanıtlıyor.

veysel bakgör

Esenyurt Bakyapı İlköğretim Okulu 2017 – 2018 Eğitim Döneminde Kapılarını Açıyor

Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında okul projelerine ilk olarak İstanbul Esenyurt'ta start veren Bakyapı, 2800 m2 içerisinde, 24 derslikli Bakyapı İlköğretim Okulu'nun temellerini geçen sene atmıştı. 3 kat halinde yükselen okul projesi 2017 – 2018 yılı eğitim döneminde faaliyete geçmesi planlanıyor. 
 
İkinci okul projesinin temellerini 4000 m2'lik kapalı alan üzerinde gerçekleştirilecek olan okul proje, Bursa İnegöl'de yükselecek. Üst düzey sosyal donatıların yer aldığı Bakyapı Hacı Ali Bakgör İmam Hatip Ortaokulu 24 derslik olarak tasarlandı. Okulda ayrıca, resim müzik atölyeleri, 130 kişilik konferans ve eğitim salonu da yer alacak. Fiziksel engelli öğrencilerin de unutulmadığı okul projesinde, engelli öğrencilerin binaya ulaşımı da düşünülerek projelendirildi.

Bakyapı  sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemin altını çizen Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, “ Bakyapı olarak inşaat sektöründe 25.yılımızı geride bırakıyoruz. Firma olarak, ilkemiz en çok değer verdiğimiz insana ve insan sağlığına hizmetler sunmaktır. Bu bakış açısıyla 2007 yılında Ali Bakgör Sağlık Ocağı binasıyla başladığımız sosyal sorumluluk projelerimiz 2008 ve 2009 yıllarında Panayır ve Soğanlı Sağlık ocaklarıyla devam etti. 2010 yılında Atıcılar Ücretsiz Ekmek Dağıtım Fırını'nı, 2011 yılında da Emirsultan'daki Aşevi ve Sağlık Ocağı binasını yine Osmangazi Belediyesi bünyesine teslim ettik. Bugün de tam donanımlı Bakyapı Hacı Ali Bakgör İmam Hatip Ortaokulunu İnegöl'e kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Planlarımız doğrultusunda da Bakyapı Hacı Ali Bakgör  İmam Hatip Ortaokulu'nu 24 ay içerisinde teslim edip, 2018 – 2019 eğitim ve öğretim yılında hizmete sunmayı hedefliyoruz. Bugün de okul projesi aracılığıyla çocuklarımızın geleceğini şekillendirmekten onur ve gurur duyuyoruz. Bakyapı olarak sosyal sorumluluk projelerimizle sektörde fark oluşturmaya devam edeceğiz.” dedi. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Boğaziçi, Çanakkale'de! İşte ayrıntılar!
  • 18.10.2014 15:28

Boğaziçi, Çanakkale'de! İşte ayrıntılar!

Bakyapı Çanakkale Boğaziçi Evleri projesinin tanıtım filmi emlaktasondakika.com ...

Bursa Prestij Modern proje galerisi
  • 20.01.2014 09:28

Bursa Prestij Modern proje galerisi

Bakyapı tarafından Bursa'da inşa edilen Prestij Modern projesindan kareler ...

Bakyapı İstanbul defterini kapattı, Bursa'ya 1,5 milyar yatırdı!
  • 25.04.2018 14:25

Bakyapı İstanbul defterini kapattı, Bursa'ya 1,5 milyar yatırdı!

Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, İstanbul defterini 2017 sonu itiba ...

'Satılan her konut, ekonomiye daha çok katkı demek'
  • 22.12.2016 13:10

'Satılan her konut, ekonomiye daha çok katkı demek'

Bakyapı Group Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, konut sektörüne yönelik 2017 ...

Bakyapı, Bursa’da okul inşa edecek!
  • 17.11.2016 17:09

Bakyapı, Bursa’da okul inşa edecek!

Sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam eden Bakyapı, Bursa'da ikinci o ...

Prestij Optimum'da 0,70 oranı ile kredi imkanı!
  • 29.09.2016 14:31

Prestij Optimum'da 0,70 oranı ile kredi imkanı!

Türkiye’nin hızla yükselen markası olan Bakyapı, yatırımcıya özel ödeme imkânlar ...