Kale Kilit ile eviniz bayramda da güvende!

Kale Kilit ile eviniz bayramda da güvende!

Son teknolojiyle geliştirilmiş akıllı kilit ve silindir sistemleriyle tanışmadan ve evinizin güvenliğini garantiye almadan bayram tatiline çıkmayın!

Bir bayram dönemi daha yaklaşıyor. Çoğu insan kısa bir tatilin ya da memleketlerine yapacakları özlem dolu bir ziyaretin planlarını yapıyor. Bu dönemde boş kalacak evlerin güvenliğinden emin olmak ise oldukça kritik bir konu olarak ön plana çıkıyor. 70 yıllık tecrübesini inovatif bakış açısıyla birleştiren Kale Kilit; parmak izini anahtara dönüştüren özel kilitleri, güvenlik açıklarının önüne geçen silindir sistemleri ve kapının kapatılmasıyla otomatik olarak kilitlenmesini sağlayan akıllı kilit sistemleriyle evleri aşılmaz güçlü kalelere dönüştürüyor. Kullanıcılara ise bayram tatillerini gönül rahatlığıyla geçirmek kalıyor.

Bayram dönemlerinde, kimileri aile ziyaretlerinin kimileri ise dinlendirici bir tatilin hayalini kuruyor. Ev sahiplerinin evlerinde olmadığı dönemleri bir fırsat haline getiren kötü niyetli kişilerse özellikle güvenliğin zayıf olduğu yapılara girerek maddi ve manevi anlamda pek çok zarara yol açabiliyor. Evlerden uzak geçirilecek olan bu dönemde gözünüzün arkada kalmaması için kapı kilitlerine büyük görev düşüyor.  Kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, inovatif bakış açısı, dinamik ve güçlü yapısıyla sektörde 70 yıldır faaliyet gösteren Kale Kilit hem ev hem de iş yerleri için hayata geçirdiği çözümleriyle güvenliği maksimum seviyeye çıkarıyor.

Kötü niyetli kişileri evin içine girmeden durduran teknoloji

Kale Kilit’in dünyada bir ilke imza atarak geliştirdiği Kale Alarmlı Silindir, kötü niyetli kişilerin izinsiz girişlerini kapıda durdurmayı başarıyor. Alarmlı Silindir’de bulunan kapı kilidi, kötü niyetli kişiler tarafından zorlandığında tuzak kısmından kırılarak 100 desibel seviyesindeki kendi alarmını aktif hale getiriyor. Bu sayede yabancıların yaşam alanlarına girmesi engellendiği gibi evde yaşayanların fiziksel ve psikolojik bir zarara uğraması da önlenmiş oluyor. Öte yandan silindir yalnızca tuzak kısmından kırıldığı için kilit kullanılabilir halde oluyor ve mülk sahipleri silindiri değiştirene kadar evlerine anahtarlarıyla girebiliyor. Design Türkiye tarafından "İyi Tasarım" ödülüne layık görülen Alarmlı Silindir, Türk mühendis kadrosu tarafından yüzde 100 yerli bilgi ve teknoloji kullanılarak geliştirilmesi ve dünyada ilk olmasıyla da ön plana çıkıyor. 

Güvenliği maksimuma çıkaran üst düzey koruma 

Kale Kilit’in Yüksek Güvenlikli Sistem Silindiri, alt zeminine yerleştirilen, çelik malzemeden oluşturulmuş yüksek dirençli profili sayesinde kuvvetli darbelere karşı üst düzey koruma sağlanıyor. Kötü niyetli müdahalelerde zorlanarak açılmaya çalışılması durumunda silindiri; kırılmaya, sarsmaya ve kötü niyetli girişimlere karşı koruyor. Hareketli Pimli Silindir ise içerisinde ve anahtar üzerinde bulunan hareketli pim sayesinde anahtarın kopyalanmasını da güçleştirerek güvenliği maksimum seviyeye taşıyor.

“Kapı açık mı kaldı?” endişesine son

Kale Motorlu Otomat, yalnızca 5 saniye içerisinde devreye giren otomatik kilitleme özelliği sayesinde dış apartman kapılarının açık kalma ihtimaline son vererek izinsiz girişleri engelliyor. Ayrıca uzaktan kumanda, damla anahtar ve elektronik kart gibi birçok temassız geçiş imkanını bir arada sunan Kale Motorlu Otomat, bu sayede kullanıcılarına üst düzey konfor sağlıyor. Tüm dıştan takmalı apartman ve bahçe kapı modellerine uyumlu Kale Motorlu Otomat, akülü güç kaynağı sayesinde de elektrik kesildiği andan itibaren 2 bin 500 açma kapamaya kadar kesintisiz çalışıyor.

Otomatik kilitlenen kapı kilitleri

Yolculuk telaşıyla zaman zaman unutkanlıklar yaşanabiliyor, unutulan şey kapıyı kilitlemek olduğunda ise ciddi sonuçlar doğurabiliyor. Kale Kilit’in en konforlu teknolojileri arasında yer alan Kale Mandal & Sürgü Otomatik Kilitleme Fonksiyonlu Kilit, kapıyı sadece kapatarak kilitlemeyi mümkün kılıyor. “Evden çıkarken kapıyı kilitledim mi?” endişesini ortadan kaldıran Otomatik Kilitlemeli Kilit, yardımcı mandalı sayesinde içeriden ve dışarıdan kilitlenmesine gerek duymadan kapının kapatılmasıyla otomatik olarak kilitlenmesine olanak sağlıyor. Kilitlenen kapıyı içeriden açmak içinse acil çıkış özelliği sayesinde kapı kolunu indirmek yeterli oluyor. 
 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Kale Kilit Alarmlı Silindir ile evler daima güvende!
  • 23.07.2022 00:15

Kale Kilit Alarmlı Silindir ile evler daima güvende!

Kale Kilit’in dünyada bir ilke imza atarak geliştirdiği Alarmlı Silindir, 100 de ...

Kale Kilit ile eviniz bayramda da güvende!
  • 20.04.2022 17:28

Kale Kilit ile eviniz bayramda da güvende!

Son teknolojiyle geliştirilmiş akıllı kilit ve silindir sistemleriyle tanışmadan ...

Kale Kilit yeni pazarların kilidini açmaya hazırlanıyor!
  • 08.04.2022 12:06

Kale Kilit yeni pazarların kilidini açmaya hazırlanıyor!

Küresel düzeydeki üretim ve Ar-Ge gücüyle yurt içinde yaşam alanlarını ‘Kale gib ...

Kale Kilit ile değerli eşyalarınız güvende!
  • 22.02.2022 16:27

Kale Kilit ile değerli eşyalarınız güvende!

Kale Kilit, üstün güvenlik sağlayan ürün ve çözümleri ile değerli eşyaları korum ...

Kale Kilit bayileri ile Sapanca’da buluştu
  • 09.02.2022 16:37

Kale Kilit bayileri ile Sapanca’da buluştu

Tecrübeyi teknoloji ile birleştiren Kale Kilit ‘Hep Birlikte, Hep Daha İyisi içi ...

Kale Kilit'in elektronik kabin kilidi ile anahtar unutmaya son!
  • 19.01.2022 16:33

Kale Kilit'in elektronik kabin kilidi ile anahtar unutmaya son!

Tüketicilerin değişen güvenlik beklentilerine cevap vermek amacıyla son teknoloj ...