maritbet girişmaritbet
Kale Kilit Alarmlı Silindir ile evler daima güvende!

Kale Kilit Alarmlı Silindir ile evler daima güvende!

Kale Kilit’in dünyada bir ilke imza atarak geliştirdiği Alarmlı Silindir, 100 desibellik alarmıyla çevreyi uyararak kötü niyetli girişimleri eve giremeden kapıda durduruyor.

Yaz aylarının gelmesiyle seyahat planları artıyor ve bu dönemlerde olası hırsızlık tehlikesi hemen herkesi endişelendiriyor. Bu noktada tüketicilerin değişen güvenlik beklentilerine cevap vermek amacıyla son teknolojiyi köklü tecrübesiyle harmanlayan Kale Kilit, inovatif ürünleriyle endişelere son veriyor. Hayatın her noktasında üst düzey koruma sağlamaya odaklanan Kale Kilit’in dünyada bir ilke imza atarak geliştirdiği Alarmlı Silindir, 100 desibellik alarmıyla çevreyi uyararak kötü niyetli girişimleri eve giremeden kapıda durduruyor. 

Yaz aylarında sıklaşan seyahatler ve boşalan evler nedeniyle kötü niyetli girişimler artıyor ve bu durum birçok kişinin gözünün arkada kalmasına sebep oluyor. Bu dönemlerde kapı kilitlerinin sağlamlığı ve güvenilirliği ise büyük önem kazanıyor. Hem ev hem de iş yerleri için hayata geçirdiği çözümleriyle güvenliği maksimum seviyeye çıkaran Kale Kilit, bu noktada dünyada bir ilke imza atarak geliştirdiği Kale Alarmlı Silindir ürünüyle kötü niyetli kişilerin izinsiz girişlerini kapıda durdurmayı başarıyor.

100 desibellik alarmıyla çevreyi uyarıyor

Kale Kilit’in Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim merkezlerinden Çerkezköy fabrikasında geliştirilen Alarmlı Silindir, zorlandığında tuzak kısmından kırılarak alarm devresini aktif hale getiriyor. İki aşamalı tuzaklı silindir teknolojisi sayesinde zorlama anında tuzak bölümünün kırılarak silindire ulaşımı engelleyen Alarmlı Silindir, aynı zamanda 100 desibellik alarmıyla çevreyi uyararak kötü niyetli girişimler için caydırıcı oluyor. Bu sayede yabancıların yaşam alanlarına girmesi önlendiği gibi evde yaşayanların fiziksel ve psikolojik bir zarara uğraması da engelleniyor. Öte yandan silindir yalnızca tuzak kısmından kırıldığı için kilit kullanılabilir halde oluyor ve mülk sahipleri silindiri değiştirene kadar evlerine ya da ofislerine anahtarlarıyla girebiliyor. 

“İyi Tasarım” ödüllü teknoloji

Yaşam alanlarının güvenliğini maksimum seviyeye çıkaran Kale Alarmlı Silindir’in içerisinde alarmın çalmasını sağlayan biri yedek olmak üzere iki pil bulunuyor ve pil bittiğinde yenisiyle değiştirilerek ürün kullanılmaya devam ediliyor. Başka herhangi bir alarm sistemine ihtiyaç duymadan çalışan Alarmlı Silindir, bu sayede tüm mekanlarda kullanılabiliyor. Türkiye’de standart silindir kullanılan her kapı ve kilit ile uyumlu olan ürün, anahtarcıdan ya da yapı marketlerden alınarak kolayca monte edilebiliyor. Design Türkiye tarafından "İyi Tasarım" ödülüne layık görülen Alarmlı Silindir, Kale Kilit’in Türk mühendis kadrosu tarafından yüzde 100 yerli bilgi ve teknoloji kullanılarak geliştirilmesi ve dünyada ilk olmasıyla da ön plana çıkıyor. 
 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Kale Kilit Alarmlı Silindir ile evler daima güvende!
  • 23.07.2022 00:15

Kale Kilit Alarmlı Silindir ile evler daima güvende!

Kale Kilit’in dünyada bir ilke imza atarak geliştirdiği Alarmlı Silindir, 100 de ...

Kale Kilit ile eviniz bayramda da güvende!
  • 20.04.2022 17:28

Kale Kilit ile eviniz bayramda da güvende!

Son teknolojiyle geliştirilmiş akıllı kilit ve silindir sistemleriyle tanışmadan ...

Kale Kilit yeni pazarların kilidini açmaya hazırlanıyor!
  • 08.04.2022 12:06

Kale Kilit yeni pazarların kilidini açmaya hazırlanıyor!

Küresel düzeydeki üretim ve Ar-Ge gücüyle yurt içinde yaşam alanlarını ‘Kale gib ...

Kale Kilit ile değerli eşyalarınız güvende!
  • 22.02.2022 16:27

Kale Kilit ile değerli eşyalarınız güvende!

Kale Kilit, üstün güvenlik sağlayan ürün ve çözümleri ile değerli eşyaları korum ...

Kale Kilit bayileri ile Sapanca’da buluştu
  • 09.02.2022 16:37

Kale Kilit bayileri ile Sapanca’da buluştu

Tecrübeyi teknoloji ile birleştiren Kale Kilit ‘Hep Birlikte, Hep Daha İyisi içi ...

Kale Kilit'in elektronik kabin kilidi ile anahtar unutmaya son!
  • 19.01.2022 16:33

Kale Kilit'in elektronik kabin kilidi ile anahtar unutmaya son!

Tüketicilerin değişen güvenlik beklentilerine cevap vermek amacıyla son teknoloj ...