E.C.A.’dan sağlıklı ortamlar oluşturan yeni klima: Niobe Blue

E.C.A.’dan sağlıklı ortamlar oluşturan yeni klima: Niobe Blue

İklimlendirme sektörünün güçlü markalarından E.C.A., kullanıcı beklentilerini yüksek teknolojisiyle karşılayan yeni ürünü “Niobe Blue” klimayı pazara sundu. 

Sterilizasyon modu ve minimal boyutlarıyla her yaşam alanına uygun olan ürün, 12.000 BTU kapasitesi ve 18 dB’e varan düşük ses seviyesiyle kullanıcısına yüksek konfor sunuyor.

Uzun yıllardır iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren E.C.A., yaşam alanlarının ihtiyacına özel son teknolojiyle donatılan çözümler sunmaya devam ediyor. Pazara yeni sunulan Niobe Blue klima; UV jeneratörü, entegre Wifi modülü, uzun mesafe hava üfleyen güçlü fanı ve özel akıllı kanat teknolojisi ile fark oluşturuyor. İnovatif özellikleri sayesinde sağlıklı ortamlar oluşturan Niobe Blue, 12.000 BTU kapasitesi ve 18 dB’e varan düşük ses seviyesiyle kullanıcısına maksimum verim sağlıyor. Ürünün 15 metreye varan uzun mesafeli hava üfleme gücü ve oval kenarlara sahip şık yapısı ise üstün özelliklerini tamamlıyor.

Sterilizasyon moduyla bakteri ve virüslere karşı yüksek koruma

UV jeneratörünün devreye girmesiyle ortamdaki bakteri ve virüslere karşı yüksek derecede koruma sağlayan Niobe Blue klima, sterilizasyon moduyla fark oluşturuyor. UV modunun 30 dakika devrede kalması, ortamda bulunan virüs ve bakterilerin etkinliklerini minimize ederken havayı hijyenik hale getiriyor. Entegre Wifi modülü sayesinde kullanıcısına kolaylık sağlayan ürün, mobil uygulama üzerinden erişim, müdahale etme ve zamanlayıcı ile program yapma gibi avantajlar sunuyor. Niobe Blue, fan motoru, kanat yapısı ve güçlü üflemesi ile havanın uzun mesafeli şekilde tüm ortama homojen şekilde dağılmasını mümkün kılıyor. Ürünün Self Clean modu ortamı toz ve yabancı partiküllere karşı temizlerken, karbon filtresi ise zararlı gazları ve kokuları yakalayarak sağlıklı bir ortam oluşturuyor.

Üstün tasarım özelliğiyle kullanım ve bakım kolaylığı

Minimal boyutları ile yer avantajı sağlayan Niobe Blue klima, en küçük alanlarda dahi kullanılabiliyor. Klasik klima yapısına göre daha oval kenarlara sahip ürün, şık ve dekoratif olan mat beyaz kaplamalı özel paneliyle ortama farklı bir görünüm katıyor. Panelde ayrıca sadece değişiklik yapıldığında görünür hale gelen gizli geniş ekran ise estetik açıdan fark oluşturuyor. İç ünitedeki yuvarlak hatlı özel tasarımı, servis ve bakım konusunda kolaylık sağlıyor. Montaj plakası ve destek klipsi ile rahatça monte edilen ürün, paneli açılarak pratik şekilde temizlenebiliyor. Bakım ve onarım ihtiyacında ise üç vidanın çıkarılması; fan motoru ve ana karta ulaşmayı mümkün kılıyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Uzmanlar uyarıyor! Doğru klima seçimi faturayı düşürüyor
  • 21.05.2022 13:48

Uzmanlar uyarıyor! Doğru klima seçimi faturayı düşürüyor

Doğru kapasite seçeneği ile satın alınan klimalar verimi yükseltiyor, faturayı d ...

E.C.A.’dan sağlıklı ortamlar oluşturan yeni klima: Niobe Blue
  • 05.04.2022 11:24

E.C.A.’dan sağlıklı ortamlar oluşturan yeni klima: Niobe Blue

İklimlendirme sektörünün güçlü markalarından E.C.A., kullanıcı beklentilerini yü ...

Klimaların yaz bakımına dair altın ipuçları
  • 02.06.2021 12:42

Klimaların yaz bakımına dair altın ipuçları

Sıcak havalarla birlikte yaşam alanlarındaki klima kullanımı artarken, tüketicil ...