Myhome Halı kişisel halı danışmanlığı hizmeti veriyor!

Myhome Halı kişisel halı danışmanlığı hizmeti veriyor!

Hangi halı hangi mobilyada güzel durur karasızlığıyla onlarca halıyı yere serip kaldırma devri sona eriyor. MyHome Halı kişisel halı danışmanlığıyla bu yükü ortadan kaldırıyor

Halı alınacağı zaman hanımların en büyük derdi, acaba bu halı mobilyam ile uyumlu olur mu sorusudur. Bu sorunu ortadan kaldırmak isteyen halı firmaları ise seçilen ürünleri ayırır, adrese gider hepsini serer toplar, olmadıysa tüm bu süreç yeniden başlar.

İşte MyHome halı 50 yıllık tecrübesiyle yine öncülüğünü sürdürüyor ve hem müşteriye hem de firmaya büyük bir yük getiren bu durumu ortadan kaldırmak için yepyeni bir uygulama başlatıyor; Kişisel Halı Danışmanlığı…
Sadece bir fotoğrafla, dekorasyonunuza en uygun alternatifleri profseyonel tasarımcılar seçiyor ve size gönderiyor...

Özgün, kendine ait kimliği olan bir ev dekorasyonu için seçim yapmak bazen aylar sürebiliyor. Sehpanın üzerindeki küçücük bir biblodan, duvardaki tablolara kadar evimizi süsleyen her obje büyük bir özenle seçiliyor. Evin her odasına ayrı bir kimlik kazandıran halılar da bu seçimde büyük bir yer kaplıyor. Ancak halının seçimine karar vermek pek de kolay olmuyor. MyHome Halı'nın kişisel halı danışmanlığı ile bu seçim artık çok daha kolay olacak.

[email protected] adresine halı almak istediğiniz odanın fotoğrafı mail atıldığında profesyonel tasarımcılar binlerce ürün arasından evinizin dekorasyonuna en uygun alternatifleri fotoğraf üzerinde uygulayarak size gönderiyor. Böylece hem müşteriye hem de firmaya büyük bir zaman kaybı yaratan evde tek tek halı alternatifleri uygulama yükü ortadan kalkıyor. Klasik mobilyada modern bir halı nasıl durur, desenli koltuklara düz bir halı mı almalıyım ya da hangi renkler birbiriyle daha uyumlu olur sorularını artık düşünmek zorunda değilsiniz. MyHome Halı'nın deneyimli tasarımcıları tüm bu soruları sizin adınıza cevaplıyor ve uygulamayı da gerçekleştirerek size gönderiyor. Yapacağınız tek şey gönderilen alternatiflerden beğendiğinizi seçmek ve My Home Halı'nın Modoko, Florya veya Masko mağazalarından herhangi birine uğrayarak ürünü evinize götürmek.

www.myhome.com.tr

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Myhome Halı, Vintage koleksiyonu’nda yüzde 40 indirim fırsatı sunuyor
  • 28.11.2013 14:57

Myhome Halı, Vintage koleksiyonu’nda yüzde 40 indirim fırsatı sunuyor

Yeni yıl ile birlikte evinin dekorasyonunu değiştirmek ya da evini baştan aşağı ...

Myhome Halı kişisel halı danışmanlığı hizmeti veriyor!
  • 09.09.2013 15:19

Myhome Halı kişisel halı danışmanlığı hizmeti veriyor!

Hangi halı hangi mobilyada güzel durur karasızlığıyla onlarca halıyı yere serip ...