Siemens seramik kapılı buzdolabı selectedLine şimdi mutfaklarda!

Siemens seramik kapılı buzdolabı selectedLine şimdi mutfaklarda!

Doğal seramik görünümüne sahip Türkiye’nin tek buzdolabı Siemens selectedLine ile mutfaklar evlerin yeni çekim merkezi olacak.

Doğadan aldığı ilhamı kusursuz tasarım anlayışı ve geleceğin teknolojisiyle bir araya getiren Siemens Ev Aletleri’nden bir ilk daha! Doğal seramik görünümüne sahip Türkiye’nin tek buzdolabı selectedLine ile mutfaklar evlerin yeni çekim merkezi olacak. Tüm dünyanın beğenisini kazanıp bunu da Red Dot Design Award ve iF Design Award gibi saygın tasarım ödülleriyle taçlandıran selectedLine’ın şıklığını şimdi tüm Türkiye konuşacak.

İçi dışı doğallık dolu

Siemens selectedLine buzdolaplarının sadece dışında değil içinde de doğallığa çok yer var. Dış yüzeyinde kullanılan doğal taş efektiyle dikkatleri üzerine çeken selectedLine buzdolabı, her bölgeye homojen soğutma sağlayan  multiAirflow teknolojisine sahip 508 litrelik iç hacmiyle de doğallığa daha fazla yer açıyor.

Uzun süren tazelik 

Sadece doğal taş görünümünü gözler önüne sermekle kalmayan yeni selectedLine buzdolapları, aynı zamanda sebze ve meyveleri çok daha uzun süre taze tutmayı sağlayan hyperFresh teknolojisiyle kullanıcıların hayatına sağlık katmayı amaçlıyor. Nem kontrolü sayesinde hyperFresh çekmecesinin nem düzeyini içindekilere göre ayarlanabiliyor. Böylece gıdaların, vitamin ve besleyici özelliklerini koruyan ideal nem oranı da garantilenmiş oluyor. Et balık ve şarküteri ürünleri için tasarlanan hyperFresh 0̊C çekmecesi ise uzun süren tazelik şartlarını oluşturmak amacıyla buzdolabının geri kalanından 2-4 derece civarında daha soğuk tutuyor. 

2 tasarım ödüllü 

Dünyanın en saygın tasarım yarışmalarından olan ve 1953 yılından bu yana alanında fark yaratan çalışmaların ödüllendirildiği iF Design Award‘da Tasarım Mükemmelliği ödülünün sahibi oldu. selectedLine buzdolaplarına bir diğer ödül de 1955’ten itibaren Almanya’nın Essen kentinde düzenlenen ve yüzlerce başvurunun yapıldığı Red Dot Design Award’ın Ürün Tasarımı kategorisinde geldi. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Siemens seramik kapılı buzdolabı selectedLine şimdi mutfaklarda!
  • 25.09.2021 13:37

Siemens seramik kapılı buzdolabı selectedLine şimdi mutfaklarda!

Doğal seramik görünümüne sahip Türkiye’nin tek buzdolabı Siemens selectedLine il ...