Bosch Unlimited Serie 6 kablosuz dikey süpürge özellikleri!

Bosch Unlimited Serie 6 kablosuz dikey süpürge özellikleri!

Güçlü batarya ve motoruyla Unlimited Series | 6 kablosuz dikey süpürge farklı kullanım alanlarına yönelik esneklik sunar.

Bosch, üstün Alman teknolojisinin yer aldığı ürünleriyle evlerde maksimum kolaylık sağlıyor. Son teknoloji tasarımıyla dikkat çeken Bosch Unlimited Serie 6 Kablosuz Dikey Süpürge de bu ürünlerin başında yer alıyor. Maksimum çekiş gücüyle temizlik sürecinde harcanan enerjiyi minimize eden Bosch Serie 6 Kablosuz Dikey Süpürgeler ile artık evler etkili temizlikle tanışıyor.

Güçlü batarya ve motoruyla Unlimited Series | 6 kablosuz dikey süpürge farklı kullanım alanlarına yönelik esneklik sunar. Benzersiz ve yüksek performanslı Bosch bataryası kullanan Unlimited kablosuz dikey süpürge, ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanıma hazır.

Benzersiz ve yüksek performanslı bataryası çalışma süresini uzatır

Çalışma süresiyle ilgili daha fazla esnekliğe mi sahip olmak istiyorsunuz? Unlimited Serie | 6 ek bataryası sayesinde daha uzun çalışma süresi sunar. Bataryası kolay takılır ve değiştirilir. Yüksek performanslı Bosch bataryası ile Unlimited kablosuz dikey süpürgeleri ihtiyaç duyduğunuz her yerde, tüm temizlik işleri için kullanabilirsiniz.

Kolaylık ve esneklik sunan performans

Mümkün olan en rahat kablosuz dikey süpürge kullanımı. Kompakt tasarımlı ve hafif Unlimited Serie | 6 kablosuz dikey süpürge ile temizlik yapmak artık çok daha rahat. Elle tutulan kısmı yalnızca 1,4 kg olup, borusu ve başlığıyla birlikte yalnızca 2,3 kg toplam ağırlığa sahiptir. Yerden tavana kadar tüm yüzeyleri temizlemeyi hafifliğiyle daha da kolaylaştırır.

Etkili temizlik

İyi bir temizlik performansını hak ediyorsunuz. Bu nedenle, Unlimited kablosuz dikey süpürgemizi en yeni fırçasız motor teknolojisiyle donattık. Dakikada 54,000'den fazla devir sayısıyla çalışan dijital motor, çok güçlü, güvenilir ve emisyonsuzdur. Özel olarak geliştirdiğimiz AllFloor Güç Başlığı ile tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlar.

Almanya'da üretildi

Yüksek kaliteye önem mi veriyorsunuz? Unlimited Serie I 6 kablosuz dikey süpürgeler, elektrikli süpürge üretimindeki 80 yılı aşkın deneyimimizle geliştirildi. Kablosuz dikey süpürgelerimiz, geliştirme aşamasında yüzlerce saatlik testlerden geçmiş olup Almanya'da üretilmiştir.

Tüm yüzeylerde temizlik

Yerden tavana kadar tüm yüzeyleri temizleyebilirsiniz. Unlimited Serie | 6 kablosuz dikey süpürge, her türlü yüzeyi temizlemenize imkan tanıyan yardımcı aksesuarlarla birlikte satılır. Hem fayans, parke veya halı gibi zemin kaplamalarını hem de masa, koltuk döşemesi gibi diğer yüzeyleri, hatta aracınızın içini bile temizleyebilirsiniz.

Her göreve uygun aksesuarlar

Evinizdeki tüm yüzeyler için tek bir kablosuz dikey süpürge. Unlimited Serie | 6 kablosuz dikey süpürgeler, her türlü yüzeyi temizlemenize imkan tanıyan yardımcı aksesuarlarla birlikte satılır. Hem fayans, parke veya halı gibi tüm zemin kaplamalarını hem de masa, koltuk döşemesi gibi diğer yüzeyleri, hatta aracınızın içini bile temizleyebilirsiniz. Her görev için doğru bir aksesuar vardır.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Bosch Unlimited Serie 6 kablosuz dikey süpürge özellikleri!
  • 12.10.2020 16:32

Bosch Unlimited Serie 6 kablosuz dikey süpürge özellikleri!

Güçlü batarya ve motoruyla Unlimited Series | 6 kablosuz dikey süpürge farklı ku ...