E.C.A., şık tasarım ve güvenliği Thermo Safe bataryada buluşturuyor

E.C.A., şık tasarım ve güvenliği Thermo Safe bataryada buluşturuyor

Kullanıcı deneyimini iyileştiren tasarımlarıyla banyo ve lavabolarda pratik çözümler üreten E.C.A., sıcaklığı dengeleyen Thermo Safe batarya ile güvenli ve konforlu kullanım imkanı sağlıyor. 

Akış sıcaklığını 45 derecede sabitleyerek olası sorunların önüne geçen Thermo Safe, şık tasarımıyla da mekanları modern bir görünüme kavuşturuyor.

Türkiye armatür sektörünün öncü markası E.C.A., şık tasarımı fonksiyonel kullanımla buluşturduğu Thermo Safe batarya ile kullanıcısının değer verdiği konforlu ve tasarruflu ürün deneyimine cevap veriyor. Türkiye’de ilk olarak E.C.A. tarafından üretilen ve suyun akış sıcaklığını 45 dereceyi aşmayacak şekilde ayarlayan Thermo Safe, güvenli kullanım konusunda standartları yükseltiyor.  

Thermo Safe batarya ile daha konforlu, tasarruflu ve güvenli kullanım

Son kullanıcı deneyimini iyileştiren teknolojik yapıya sahip Thermo Safe batarya, soğuk su akışı durduğunda sıcak suyu da keserek, kullanım suyu sıcaklığının tehlikeli olabilecek dereceye kadar yükselme riski önlenmiş oluyor. Soğuk ve sıcak su arasındaki dengeyi sağlayan ürün, böylelikle su sıcaklığını ayarlamayla geçen süreyi minimuma indirerek tasarruf sağlıyor. Sahip olduğu farklı rozet seçenekleri ile kullanıcıya özgürlük sunarken aynı seri ile birbirinden farklı banyo ve lavabo tasarımlarına uyum sağlayabilen alternatifler oluşturan Thermo Safe, şık tasarımları ile kullanıcıların beğenisine hitap ediyor. Kilitlemeli yön değiştirici ve kireç kırıcılı perlatöre sahip ürünün Caro Thermo Safe eviye bataryası modelinde ise bütün özelliklere ek olarak 360 derece döner çıkış ucu bulunuyor. Ev, spor salonu, otel, restoran gibi farklı alanlarda kullanılabilen Thermo Safe, sahip olduğu göz alıcı görünümü ile bulunduğu mekanlara estetik katkı sunuyor.

Konforlu, tasarruflu ve güvenli kullanımı bir arada veren Thermo Safe batarya, tüm E.C.A. satış noktalarından temin edilebiliyor.   

Yorum Yaz

Benzer Haberler

E.C.A., şık tasarım ve güvenliği Thermo Safe bataryada buluşturuyor
  • 21.05.2022 15:49

E.C.A., şık tasarım ve güvenliği Thermo Safe bataryada buluşturuyor

Kullanıcı deneyimini iyileştiren tasarımlarıyla banyo ve lavabolarda pratik çözü ...