maritbet girişmaritbet
V Mall İstanbul ile V Metroway AVM projeleri görücüye çıktı!

V Mall İstanbul ile V Metroway AVM projeleri görücüye çıktı!

ECE Türkiye Uluslararası Perakende Kiralama Günü'nde İsra Holding'in AVM projeleri görücüye çıktı.

Perakende sektöründe faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmaların sahiplerini ve üst düzey yöneticilerini bir araya getiren ve doğrudan kiralama amacına yönelik düzenlenen ECE Türkiye Uluslararası Perakende Kiralama Günü’ne İsra Holding projeleri V Mall İstanbul ile V Metroway AVM damga vurdu.

Türkiye’deki sayılı yeni AVM yatırımlarından olan İsra Holding’e ait V Mall İstanbul ve V Metroway AVM projeleri Divan Kuruçeşme’de düzenlenen ECE Türkiye Uluslararası Kiralama Gününde görücüye çıktı. 

Yüzlerce firmanın üst düzey yetkilileri uluslararası perakende kiralama gününde yüz yüze bağlantı kurarak İsra Holding’in V Mall İstanbul ve V Metroway AVM projelerine büyük ilgi gösterdi.

TAVLI, “ KİRALAMALARIN PAYDAŞLARIMIZA BOL KAZANÇ GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM”

Yerli ve yabancı perakendecilerin V Mall İstanbul ile V Metroway alışveriş merkezine gösterdiği ilgiden memnuniyet duyduğunu belirten İsra Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Tavlı; ‘’Öncelikle ECE Türkiye Uluslararası perakende Kiralama günü etkinliğine katılan firma sahiplerine ve üst düzey yöneticilerine alışveriş merkezlerimize gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. V Mall İstanbul ile V Metroway AVM projelerimizde yapılacak kiralamaların paydaşlarımıza yüksek oranda kazanç getireceğini belirtmek istiyorum.

İsra Holding olarak projelerimizde öz sermaye ve çoklu ortaklık yapısına dayanan bir finansman modeli ile hareket ediyoruz. V Mall İstanbul projemizde şu an 14 farklı ülkeden yatırımcımız bulunuyor. Ortaklarımız, yatırım yaptığımız V Mall İstanbul projesinden pay satın alarak yatırımlarını gerçekleştiriyorlar. 

Her iki projemizin hızla gelişen ve yoğun nüfusa sahip Başakşehir’in tam merkezinde olması yatırımcılarımıza ve ziyaretçilerimize önemli bir avantaj sağlayacak. Bununla birlikte V Mall İstanbul projemiz yeni nesil AVM konsepti doğrultusunda, gerek projenin iç ve dış mimarisinde gerekse fonksiyonel özellikler olarak ziyaretçilerimize son teknolojilerin kullanıldığı dijital çözümler sunacağız. Bu da V Mall İstanbul’u diğer AVM’lerden ayrıştıracak en önemli özellik olacak” dedi.


 
V METROWAY 2023 ‘ÜN 2. ÇEYREĞİNDE, V MALL İSTANBUL 2024 YILI ORTASINDA ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLAYACAK

Emlak Konut GYO’dan aldığımız arsa üzerinde yükselen V Mall İstanbul projesinde inşa çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Avm de 160’ın üzerinde ulusal ve uluslararası seçkin markadan olacak. 

Bir diğer projemiz V Metroway AVM projesi. Daha önce Kayaşehir Palladium AVM olarak bilinen ve ilk defa burada V Metroway adıyla tanıttığımız projemizi Mayıs ayında satın alarak bünyemize katmıştık. V Metroway AVM 80 mağazadan oluşuyor. 

V Metroway AVM’nin kaba inşaatı tamamlandı. Cephe işleri devam ediyor. V Metroway AVM de 2023’ün 2. çeyreğinde ziyaretçilerimizi ağırlamayı planlıyoruz. V Mall İstanbul projemizde     ise bu tarih 2024 yılı ortasında olacak şekilde planlıyor ve çalışmalarımıza bu doğrultuda devam ediyoruz. Bu iki alışveriş merkezimiz, Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçelerinden olan Başakşehir’de birlikte oluşturacakları sinerji ile bölgede hakim bir organize perakende arzı sunacaklar. ECE Türkiye’nin uzmanlığı ve bu konuda bize verdiği danışmanlıkla bu süreci başarılı şekilde yöneteceğimize inanıyoruz” dedi.
 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

İSRA Holding, AYD'nin yeni oyuncusu oldu!
  • 16.12.2022 09:47

İSRA Holding, AYD'nin yeni oyuncusu oldu!

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından bu yıl 13. sü düz ...

İsra Holding yöneticileri çözüm ortaklarıyla buluştu!
  • 07.12.2022 09:33

İsra Holding yöneticileri çözüm ortaklarıyla buluştu!

Öz sermaye ve güçlü ortaklık yapısıyla yirmi yılı aşkın süredir gayrimenkul geli ...

V Mall İstanbul ile V Metroway AVM projeleri görücüye çıktı!
  • 17.10.2022 12:10

V Mall İstanbul ile V Metroway AVM projeleri görücüye çıktı!

ECE Türkiye Uluslararası Perakende Kiralama Günü'nde İsra Holding'in AVM projele ...

"Hükümetin sosyal konut hamlesi sektöre can suyu olacak"
  • 14.09.2022 10:42

"Hükümetin sosyal konut hamlesi sektöre can suyu olacak"

İsra Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Tavlı, "Hükümetin TOKİ aracılığı ...

V Mall İstanbul, farklı ülkelerden yatırımcı çekmeyi sürdürüyor
  • 08.07.2022 09:18

V Mall İstanbul, farklı ülkelerden yatırımcı çekmeyi sürdürüyor

İsra Holding çatısı altında faaliyet gösteren V Mall İnşaat A.Ş'nin genel kurul ...

İsra Holding, Kayaşehir Palladium'u satın aldı!
  • 24.05.2022 13:58

İsra Holding, Kayaşehir Palladium'u satın aldı!

İsra holding, Başakşehir’de bulunan Kayaşehir Palladium’u Ziraat GYO’dan satın a ...