Özdilek, 14'üncü AVM'sini Düzce'de açtı

Özdilek, 14'üncü AVM'sini Düzce'de açtı

AVM yatırımlarına hız kesmeden devam eden Özdilek Holding, Türkiye genelindeki 14'üncü AVM'sini Düzce'de açtı.

Geçtiğimiz günlerde Bursa Nilüfer'de 50 milyon dolarlık yatırımla ÖzdilekPark konseptine sahip üçüncü AVM'sini misafirleriyle buluşturan Özdilek Holding, Türkiye genelindeki 14'üncü AVM'sini Düzce'de açtı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır'ın katıldığı Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili E. Murat Özdilek ve projede görevli üst düzey yöneticilerinin ev sahipliği yaptığı açılışa, projenin tüm detaylarının yanı sıra holdingin 2017 hedefleri anlatıldı.

Düzce Akçakoca Yolu üzerinde 11.000 m2 kapalı alana sahip Özdilek Düzce AVM, en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunma hedefiyle misafirlerini; hipermarket, departman mağaza, kafe-restoran, sinema ve çocuk-eğlence merkezi ile buluşturuyor. Rahat ve aydınlık bir yapıda olmasının yanı sıra misafirlerinin konforu düşünülerek tasarlanan Özdilek Düzce AVM, ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekiyor. Şu ana kadar bünyesinde departman mağaza ve hipermarketlerinin de yer aldığı, Türkiye'nin 11 ilindeki alışveriş merkezlerini Özdilek Düzce AVM ile 12'ye çıkaran Özdilek Holding bunlara ilave olarak; Bursa'nın 6 noktasında hipermarketleri, 3 farklı lokasyonda departman mağazaları, Türkiye'nin 112 noktasında ev tekstili mağazaları ve 7/24 tüm Türkiye'nin hizmetindeki Özdilekteyim.com çevrimiçi satış operasyonu bulunuyor.

Amacımız; daha çok kişiyle Özdilek kalitesini buluşturmak 

Açılışa ilişkin değerlendirmede bulunan Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, “Özdilek Holding olarak, bugüne kadarki 14'üncü AVM'mizi Düzce'de açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Departman Mağazamız, Hipermarketimiz, Kafe-Restoranımız, sinemamız ve çocuk-eğlence merkezimizle Düzceli misafirlerimizin yanı sıra yolu Akçakoca yoluna düşen tüm takipçilerimizin rahatını ve huzurunu düşünerek bir konsept oluşturduk. Çünkü istediğimiz şey; AVM'mizle misafirlerimizin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek. Bundan sonraki hedefimiz, Özdilek kalitesini niteliğinden ödün vermeden yatırımlarımıza devam etmektir. Bölgenin kalkınmasına da yarar sağlayacak olan yeni yatırımımızla 225 kişiye istihdam sağladık. Dolayısıyla yeni yatırımımızın öncelikle ülkemize sonrasında ise Düzce ve çevre illerdeki ziyaretçilerimize hayırlı olmasını dileriz” dedi.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı; “Bu açılışta kendime göre sonuçlar çıkardım. Birincisi Sayın Cumhurbaşkanımızın yatırım seferberliği ve istihdam seferberliği karşılıksız kalmıyor. İkincisi ise bir insanın azmettikten sonra nereden nereye gelebileceğini gördüm. Hüseyin Özdilek de buna örnek bir isim. Hüseyin bey, İlimizi böylesine önemli ve önü açık görüyor ki 14. mağazasını diğer illeri, batı illerini bırakıp Düzce'de açtı. Bu ilimiz açısından çok manidar ve gerçekten önemli. Bu önemli yatırımın, Düzce'miz için, halkımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Hepinize saygılarımı sunuyorum.

Açılışta, Türkiye'nin değerli markalara ihtiyacı olduğunu söyleyerek yapılan bu yatırımın Düzce'ye değer kattığını söyleyen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü sözlerine şöyle davam etti; “Öncelikle Hüseyin Özdilek'in Düzce'ye kazandırdığı bu yatırım için teşekkür ederiz. Bugün açılışta olmaktan son derece mutluyum. Bakın değerli arkadaşlar bu proje, 12 milyon dolarlık yatırım ve 225 çalışan demek. Düzce için büyük bir kazanç. Türkiye'de çok sayıda ticari işletme, tüccar ve ticaret yapan şirket var ama marka işletme sayısı çok az. Türkiye'nin markalara ihtiyacı vardır. Bu bakımdan Özdilek bir markadır ve Türkiye'nin markasıdır. Marka değeri olan şirketlerin marka değeri olmayanlara göre karlılık oranı aşağı yukarı bir kat fazladır. Özdilek'in bu yatırım ile Düzce'ye bir değer kattığı düşüncesindeyim. Düzce de Özdilek'e bir değer katacak. Düzce'de ulusal bir markanın yatırımın olması bizim için çok kıymetli. Bu yatırımdan dolayı Düzceliler adına Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.” dedi 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Özdilek’in iki oteli 5. kez “Best of Wyndham Grand” ödülüne layık görüldü
  • 21.07.2022 17:24

Özdilek’in iki oteli 5. kez “Best of Wyndham Grand” ödülüne layık görüldü

Wyndham Grand İzmir Özdilek ve Wyndham Grand İstanbul Levent Best of Wyndham Gra ...

Özdilek, 14'üncü AVM'sini Düzce'de açtı
  • 17.03.2017 14:43

Özdilek, 14'üncü AVM'sini Düzce'de açtı

AVM yatırımlarına hız kesmeden devam eden Özdilek Holding, Türkiye genelindeki 1 ...

Özdilek'ten 100 milyon dolarlık yatırım hedefi!
  • 04.10.2016 15:42

Özdilek'ten 100 milyon dolarlık yatırım hedefi!

Türkiye’nin en köklü holdinglerinden Özdilek Holding, 2018 yılına kadar 100 mily ...

Özdilek, Gemlik’e 20 derslikli okul yaptıracak
  • 25.10.2014 10:16

Özdilek, Gemlik’e 20 derslikli okul yaptıracak

20 derslikli okul ile spor salonunun protokolü Bursa Valiliği’nde düzenlenen tör ...

Özdilek Park AVM kapılarını ne zaman açacak?
  • 22.08.2014 09:36

Özdilek Park AVM kapılarını ne zaman açacak?

Özdilek Park AVM, 40 bin metrekare kiralanabilir alan, 5 kat ve 145 adet mağaza ...

Özdilek, 2014 yılında tamamlanacak İstanbul projesinden sonra halka açılacak!
  • 05.06.2013 11:56

Özdilek, 2014 yılında tamamlanacak İstanbul projesinden sonra halka açılacak!

Geçen yıl 100 milyon dolardan fazla yatırım yapan Özdilek, AVM'lerde yüzde 20, t ...