İnegöl AVM’ye uluslararası ödül

İnegöl AVM’ye uluslararası ödül

İnegöl AVM, Hermes'te 2 kategoride Platin, 2 kategoride ise Onur Ödülü aldı.

Alışverişi sosyal yaşamın merkezine taşıyan İnegöl AVM, uzaktan eğitim alan çocuklara ve ailelerine destek olmak için başlattığı ‘Eğitime Destek Projesi' ile Uluslararası Hermes Ödülleri'nde 2 Platin Ödül'ün sahibi oldu. Proje kapsamında İnegöl AVM Eğitim salonundaki bilgisayarlar ve internet bağlantısı sayesinde eğitimi ücretsiz olarak destekleyen AVM; Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı ve Pandemi Dönemi Etkisi kategorilerinde Platin Ödül aldı. İnegöl AVM ayrıca, El Ele Elden Ele İyilik Projesi ile de iki kategoride Onur Ödülü'ne layık görüldü.

Her zevke ve ihtiyaca yönelik alışveriş deneyimi sunan İnegöl AVM, pandemi döneminde gerçekleştirdiği katma değer oluşturan örnek çalışmalarıyla Uluslararası Hermes Ödülleri'nden 4 ödül kazandı. 

Yenilenen yüzü, açık hava AVM'si olmasının getirdiği ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla sağlıklı ve hijyenik bir alışverişin adresi İnegöl AVM, ‘Sorumlu marka' anlayışı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Bu anlamda değer oluşturan uygulamalar yapan AVM, geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Eğitime Destek Projesi ile Hermes Ödülleri'nde; Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı ve Pandemi Dönemi Etkisi kategorilerinde Platin Ödül'e layık görüldü. 

Aldığı ödül ile İnegöl AVM'nin, pandemi döneminde katma değer oluşturan ve sektörü için örnek teşkil eden uygulamaları, global sahnede de büyük takdir toplamış oldu. Eğitime Destek Projesi kapsamında AVM'nin sergi salonunda çocuklar için ücretsiz internet hizmeti ve bilgisayarların olduğu bir alan oluşturan İnegöl AVM, böylece pandemi sebebiyle uzaktan eğitim gören çocukların eğitimlerine devam etmelerini sağlamıştı. Geniş yerli ve yabancı marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM ayrıca, El Ele Elden Ele İyilik projesi ile de Hermes Ödülleri'nde; Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Pandemi Dönemi Etkisi kategorilerinde Onur Ödülü almayı başardı. 

Güvenli alışverişin adresi…

Pandemi döneminde katma değer ve sosyal fayda sağlayan çalışmalarına devam eden İnegöl AVM, uyguladığı hijyen kuralları ile de güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. 

Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten İnegöl AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle geçtiğimiz günlerde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi'ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye'nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, FİBA Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

GYODER Çözüm Platformu’nda değer kavramı konuşulacak!
  • 21.09.2021 16:55

GYODER Çözüm Platformu’nda değer kavramı konuşulacak!

Türkiye gayrimenkul sektörünün çatı örgütü GYODER, mevcut sorunlara çözüm bulmak ...

İnegöl AVM'de açık havada okul alışverişi keyfi!
  • 02.09.2021 16:41

İnegöl AVM'de açık havada okul alışverişi keyfi!

İnegöl AVM, verilen uzun aranın ardından 6 Eylül’de başlayacak yüz yüze eğitim i ...

İnegöl AVM'den yaza renk katacak kampanya!
  • 09.08.2021 11:40

İnegöl AVM'den yaza renk katacak kampanya!

Açık hava AVM olmasının getirdiği ferah yapısıyla İnegöl AVM, yaza renk katacak ...

Bakan Soylu: "Deprem riskimiz giderek artmaktadır"
  • 22.04.2021 15:30

Bakan Soylu: "Deprem riskimiz giderek artmaktadır"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu ile 2021 Afet ...

Bakan Soylu: "Ülkemizin afet bölgesi olduğunu unutmamalıyız"
  • 22.01.2021 17:22

Bakan Soylu: "Ülkemizin afet bölgesi olduğunu unutmamalıyız"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürlüğü Gölbaşı Yerleşkesi'nde P ...

"Türkiye'nin aldığı aksiyonu dünyanın en gelişmiş ülkelerinin alabilme kabiliyeti söz konusu değildir."
  • 16.11.2020 15:52

"Türkiye'nin aldığı aksiyonu dünyanın en gelişmiş ülkelerinin alabilme kabiliyeti söz konusu değildir."

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İzmir'de gazetecilere açıklamalarda bulundu. Ba ...