Woodland Regency'de 183 bin liraya!

Woodland Regency'de 183 bin liraya!

Woodland Regency Bodrum’da, daire fiyatları 183 bin 300 liradan başlıyor. Bodrum Woodland Regency’de çam ağaçları arasında bulunan dubleks ikiz villaların fiyatları ise 392.000 TL ile 477.750 TL arasında değişiyor

 

Cumberland Properties'in geçtiğimiz yıl inşaatına başladığı Woodland Regency, hem yaz keyfi, hem de kış konforunun bir arada yaşamak isteyen Bodrum tutkunlarından büyük ilgi görüyor.
 
Bodrum Konacık'ta, çam ağaçları içerisindeki dubleks ikiz villalarda yıl boyunca Bodrum keyfini sürmek isteyen konut sahipleri, Woodland Regency'nin yeni etap inşaatlarının sürmesine karşın sitede yaşamaya başladılar.
 
Woodland Regency Bodrum'da 1 ve 2 odalı daire, 3 odalı villa seçenekleri, açık mutfak, jakuzili banyo, 2 adet yetişkin yüzme havuzu, 2 adet çocuk yüzme havuzu, mini golf alanı, Kulüp binası, SPA merkezi, Sauna, Türk Hamamı, Bar, Wireless internet, Resepsiyon hizmeti, 24 saat güvenlik, uydu kanalları ile her türlü donanım bulunuyor.
Woodland Regency Bodrum, bu yılsonunda tüm alt yapısı tamamlanarak hayata geçecek.
 
Woodland Regency Bodrum'da, daire fiyatları 183 bin 300 liradan başlıyor. Bodrum Woodland Regency'de çam ağaçları arasında bulunan dubleks ikiz villaların fiyatları ise 392.000 TL ile 477.750 TL arasında değişiyor.
Merkeze ve plaja olan yakınlığı, 24 saat güvenlik ve site duvarları ile çevrili olması, site içerisinde kalan çam koruları ve Club House da yer alan sosyal aktiviteleriyle benzer projelerden ayrılan Bodrum Woodland Regency‘e, yabancı yatırımcılar da ilgi gösteriyor.
 
Müşteri profilinin çoğunluğunu doktor, iş adamı ve finansçıların oluşturduğu Bodrum Woodland Regency, sınırlı sayıdaki daire ve villalar ile yeni sahiplerini bekliyor.
 


Bodrum Woodland Regency iletişim bilgileri
Web: www.cumberland-properties.com/tr/

E-posta: info@cumberland-properties.com
Tel: 0 252 363 98 84

  • Etiketler:

Yorum Yaz