Göcek Vineyard'da 145 BİN EUROYA! HEMEN TESLİM!

Göcek Vineyard'da 145 BİN EUROYA! HEMEN TESLİM!

Göcek’te inşa edilen Vineyard projesinde önce kiralayıp yaşıyorsunuz, sonra satın alma kararınızı verebiliyorsunuz. Hafttalık 500 eurodan kiralanan villaların fiyatı ise 145 bin eurodan başlıyor

Set İnşaat'ın Göcek'te hayata geçirdiği Göcek Vineyard projesinde müşteriler önce villaları kiralayarak test ediyor daha sonra beğenirse satın alabiliyor. Büyüklükleri ve kullanım özelliklerine göre 8 farklı tipte hazırlanan Göcek Vineyard villalarının fiyatları 145 bin euro ile 260 bin euro arasında değişiyor. Set İnşaat projeden villa alan müşterilerine ayrıca, 3 yılda evin bedelinin yüzde 6'sı oranında kiralama garantisi de veriyor.

Eskiden üzüm bağıydı
Göcek Vineyard satış sorumlusu Gültekin Çılgın, projenin eskiden üzüm bağları bulunan ve üç tarafı doğal çam ormanıyla sarmalanmış bir alanda yer aldığını dile getiriyor. Çılgın, projede yer alan villa ve apartların büyük bir bölümünün satıldığını ve sahiplerinin Göcek keyfini yaşamaya başladığını belirterek, sitedeki 11 villa ve apart dairenin ise satışının devam ettiğini kaydediyor.
 
Haftalık kira Temmuz-Ağustos'ta 700 euro
Göcek Vineyard projesinden villa yada apart daire satın almak isteyenler, satın alma kararı vermeden önce, kiralama yoluyla projede de yaşayarak karar vermelerine olanak tanıdıklarını anlatan Çılgın, "Böylece satın alma kararını vermeden hem sitenin hem de Göcek'in havasını solumuş oluyorsunuz" diye konuşuyor.
Çılgın, projedeki haftalık kiralama fiyatının Temmuz-Ağustos aylarında 700 euro, Haziran-Eylül aylarında 600 euro ve diğer aylarda da 500 euro olduğunu kaydediyor. Projede villaların yanı sıra 2 tip apart daire seçeneği yer aldığını belirterek, 1. tip apart dairelerde 3 yatak odası, 2. tip apart dairelerde ise 2 yatak odası bulunduğunu söyledi.
 
Göcek Royal'e başladı
Göcek Viyanard'ı gerçekleştiren Set inşaat, Göcek'teki ikinci projesi Göcek Royal Evleri'nin inşaatına da başladı. Göcek Royal Evleri asırlık çam ve zeytin ağaçlarının gölgesinde, dağ ve deniz manzaralı, Göceğe tepeden bakan bir arazide projelendirilmiş. Sitede net 225 metrekare kullanım alanına sahip 11 adet villa yer alacak.
 
Projede doğal doku korundu
ÇILGIN, Göcek Vineyard'da evler, bahçeler, yüzme havuzları, ortak alanlar, yolların yerleşimi ve yapımının doğal dokuya zarar vermeyecek biçimde projelendirildiğini belirterek, “Marina ve şehir merkezine 5, Dalaman Havaalanı'na 20 dakika uzaklıkta bulunan Vineyard, iyi bir yatırımın ötesinde, yaz ve kış huzurlu bir yaşam için de ideal bir seçim” dedi.
* Göcek'teki Vineyard projesinde nasıl bir yerde yaşayacağının deneyimlemeniz için önce villayı haftalık olarak kiralayabiliyorsunuz.
* Ardından eğer projeden memnun kaldıysanız fiyatları 145 bin euro ile 260 bin euro arasında değişen villaları satın alabiliyorsunuz.
* Projedeki dairelerin haftalık kiraları yüksek sezon olan Temmuz-Ağustos'ta 700 euro, Haziran-Eylül'de 600 euro, diğer aylarda ise 500 euro.
 
Kaynak: Sabah Emlak Mortgage
 

İletişim bilgileri

Web: www.gocekvineyard.com

E-posta: info@gocekvineyard.com

Tel: 0 252 645 1039
Gsm: 0 533 355 4850
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz