Dalyan Residence Çeşme'de 185 bin dolara!

Dalyan Residence Çeşme'de 185 bin dolara!

Atersan İnşaat tarafından Çeşme’de inşa edilen denize sıfır konumdaki Dalyan Residence’da konut fiyatları 185 bin dolardan başlıyor, 550 bin dolara kadar çıkıyor

 

Atersan İnşaat tarafından Çeşme'de yapılan Dalyan Residence Çeşme, 6 bin metrekare arsa üzerinde toplam 27 konuttan oluşuyor.

Dalyan Residence Çeşme, 76 metrekare, 100 metrekare ve 150 metrekarelik farklı büyüklüklerde değişen konutların fiyatları 185 bin dolardan başlayarak 550 bin dolara kadar çıkıyor. Dalyan Residence Çeşme'de 1+1'ler 185 bin dolar ile 240 bin dolar arasındaki fiyatlardan satılırken, 2+1 daireler de 350 bin dolar ile 550 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Yüzde 50 peşinatla 6 ay vade farksız taksit uygulanan Dalyan Residence Çeşme'de peşinatlar 92 bin 500 dolardan,aylık taksitler yaklaşık 15 bin dolardan başlıyor.

Rezidans hizmetleri, resepsiyon, uydu ve kablolu televizyon sistemi,  güvenlik, peyzaj düzenlemesi bulunan Dalyan Residence'ta fitness center, termal havuz, sauna ve dinlenme alanları bulunuyor. Dalyan Residence havaalanına uzaklığı 70 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Dalyan Residence'ta resepsiyon servisi, restoranda ve dairelerde yiyecek ve içecek servisi, yıkama, ütü ve kuru temizleme servisi, uydu ve kablolu televizyon sistemi, ortak kullanım alanlarının temizlenmesi, teknik ve onarım servisi, istenildiğinde dairenin kiralanması hizmeti, kesintisiz güvenlik hizmeti, ortak yerlerin bitkilendirilmesi, ışıklandırılması ve bakımları, tüm otomasyon sistemlerinin işletilmesi ve bakımı gibi hizmetler de mevcut.

 

Dalyan Residence iletişim bilgileri

Web: www.dalyanresidence.com    

E-posta: info@dalyanresidence.com

Tel: 0232 724 80 00

  • Etiketler:

Yorum Yaz