Bodrum’un silüetine şekil veren projeler!

Bodrum’un silüetine şekil veren projeler!

Mertcan Grup, özgün ve sınırlı sayıda üretilen projeleriyle Bodrum ve civarının silüetini çiziyor

 

Mertcan Grup tescilli markaları, Mertcan Tasarım Mimarlık ve Mertcan Emlak Danışmanlık ile  Bodrum yarımadasında 2000'in üzerinde gayrimenkul portföyü ile hizmet veriyor. Mertcan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Halit Cevat Kalfa, özgün ve sınırlı sayıda üretilen projeleriyle Bodrum ve civarının silüetini çiziyor. Bugüne kadar tasarladığı projelerin değeri  600 Milyon Doları geçiyor.

Mertcan Grup tarafından geliştirilen projeler Bodrum ve civarına şekil veriyor. Mavi Bayrak Okaliptüs Evleri, Mavi Bayrak Mavi Park Evleri, Elit Lotus Bağla, Regnum Bargilya Tuzla,Tauna Bodrum Gümbet,Yelken Otel Kadıkalesi, Regnum Eskana Evleri Bodrum, Fuga Yaz Gündoğan, Golden Panaroma Turgutreis, Altın Beach Turgutreis, Bodrooms in Feza Tuzla bölgedeki Mertcan ruhunu taşıyan onlarca projeler arasında yer alıyor. 
 
Bu projelerin en önemli özellikleri kalitenin ön planda tutulmuş olması ve seri üretim olmaması. Her proje kendine has özellikleri ve tasarımı ile sınırlı sayıda konuttan oluşuyor. Bodrum civarında kaliteli ve özgün konut projelerinin devamının sağlanması bölgedeki konut sektörünün olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Seri konut üretimi modelleri bu nedenle bölgeye yatırım yapan inşaat firmaları tarafından tercih edilmiyor.
Projelerin genel özellikleri ise deprem yönetmeliğine uygun olması, 1. sınıf inşaat tekniği kullanılması, site özel güvenlik sistemi, müstakil plaj, yüzme havuzu, cafe bar, merkezi sistem uydu, her eve özel internet bağlantısı, site bahçe ve çevre aydınlatması, site özel otoparkı, kesintisiz su imkanlarını içinde barındırması olarak sayılabilir.
Konutta hayallerin buluştuğu tasarım
Tasarladığı projelerde, yeni trendleri ve en son teknolojiyi kullanmasının yanı sıra, yaşam kalitesine uygun ve gündelik ihtiyaçları karşılayabilecek kolaylık , rahatlık bunun yanında  konforu da göz önünde tutan mimar  H.Cevat Kalfa çalışmalarını şöyle anlattı:
“İnsana ve doğaya saygılı, yatırımcılara faydalı sonuçlar üretmek temel prensiplerimiz. Dürüst, şeffaf ve bağımsız çalışıyoruz. Prensip ve ilkelerimizden taviz vermeden çalışmamız sayesinde özgün projeler yaratabiliyoruz. Müşterilerimize arsanın fizibilitesinin hazırlanması aşamasından projenin geliştirilmesi, uygulama ve proje bitinceye kadarki gerekli tüm hukuki ve teknik danışmanlık hizmetini veriyoruz.”
 
Mavi Bayrak Okaliptüs Evleri
Denize sıfır Mavi Bayrak Okaliptüs Evleri'nde 20 daire ve dubleks konutlar yerli ve yabancı müşterilerin ilgisini çekiyor. 140 m2 dubleks  dairelerde çalışma, dinlenme odası, özel ebeveyn yatak odasıyla birlikte 3 yatak odası ve bir salon bulunuyor. Klimalı dairelerde ayrıca ebeveyn yatak odalarında özel banyo, jakuzi, duşa kabin, panjurlu çift camlı pencere, şömine ve terasda barbekü yer alıyor.
 
Bodrum Tauna Evleri
Bodrum yarımadasını kucaklayan Bodrum Tauna Evleri'nde ise, konfor sınırsız hale getirilmiş. Yatay asansör ile hiçbir engeliniz kalmadan rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Mutfaklarda Venetta Cucine, doğramalarda Schuco markalarını görmek mümkün.
 
Turgutreis Yasemin Evleri
Son olarak Bodrum Turgutreis'in gözde yerlerinden olan Sabancı mevkiinde Turgutreis Yasemin Evleri'ni yatırımcıların beğenisine sunan MertcanGrup, müstakil tripleks villaları ile sınırsız deniz manzarası ve doğanın huzurunu bir araya getiriyor. 
  • Etiketler:

Yorum Yaz