Alaçatı Köy İçi Taş Evler’de % 0.37 faizle!

Alaçatı Köy İçi Taş Evler’de % 0.37 faizle!

Veryeriler İnşaat, Eylül ayında inşaatına başlayacağı ve 9 ayda teslim edeceği Alaçatı Köy İçi Taş Evler projesinin finansmanında Finansbank’la anlaştı. Alaçatı Köy İçi Taş Evler’den konut almak isteyenler Finansbank’dan yüzde 0.37’den başlayan faiz oranları ile 12-120 ay vadeli konut kredisi kullanabilecek

 

 
Veryeriler İnşaat Alaçatı'da Eylül 2010'da başlatacağı Köy İçi Taş Evler projesinin finansmanında Finansbank ile çözüm ortağı oldu…

Alaçatı'nın merkezinde birbirinden güzel ve özel tasarımlarla gerçekleştirilecek Köy İçi Taş Evler projesinden ev almak isteyenler Finansbank'tan 12-120 ay vadeli konut kredisi kullanabilecekler. Alaçatı Köy İçi Taş Evler projesinde faiz oranları ise vade süresine göre değişmekle birlikte yüzde 0.37 ile yüzde 0.85 arasında olacak. Ayrıca, Alaçatı Köy İçi Taş Evler'ine özel olarak Finansbank Private Banking müşterilerine de birtakım ayrıcalıklar sunulacak.

Avlulu- avlusuz, değişik bahçe büyüklükleri ve 2+1, 3+1, 4+1 gibi seçeneklerle maket üzerinden satışı yapılan Köy İçi Taş Evler projesinin inşaatına Eylül ayında başlanacak ve 9 ay sonra sahiplerine teslim edilecek.
 
Anlaşmanın lansmanı için Veryeriler İnşaat ve Finansbank Private Banking'in Alaçatı  Tipsy Restoran'da ortaklaşa düzenlediği toplantıda konuşan Veryeriler İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alpan Veryeri, “Şu ana kadar Alaçatı'da 150 taş ev yaptık. Bu gece burada bir arada olmamızı sağlayan yeni projemiz ise Köy İçi Taş Evler… 50 taş evden oluşan yeni projemizde yine bir mahalle kuruyoruz. Öyle bir mahalle ki içinde küçük köy meydanı, çeşmesi, zeytin ağaçları, oturma mekânı ve hatta bir butik otel bile mevcut” dedi.
 
Konuşmasında 2000'li yılların Alaçatısı'na 1900'lü yılların ruhunu taşıdıklarını, o ruhla Alaçatı'yı neredeyse yeniden inşa ettiklerini vurgulayan Veryeri, konuşmasını şöyle sürdürdü: 
“Alaçatı'da 2002'den beri inşa ettiğimiz yapılarla büyükşehirde yaşayan insanların hayallerini gerçekleştiriyoruz aslında. Bu amaçla taş ev yapmanın bir adım ötesine geçerek eski köy evi ve mahalle konseptini canlandıran projeleri hayata geçiriyor, bir anlamda tarihimize kültürümüze sahip çıkıyoruz. Alaçatı'nın eski Rum mimarisini örnek alarak taş, sıva üzeri renkli duvarlar, cumbalar, Fransız balkonlar, üst balkonlarda ve girişlerde keyif pergolaları ve bahçe peyzajı ile huzurlu yaşam alanları oluşturuyoruz.

Maket üzerinden satışlarına başladığımız Köy İçi Taş Evleri tasarlarken yine Alaçatı'nın mimari dokusunu bozmadan, eski Rum mimarisinin özelliklerini devam ettirmeye özen gösterdik. Yine ahşapla taşı buluşturarak taşın sahip olduğu doğal özelliklerden dolayı son derece sağlam yapılar inşa edilmesine ve ciddi bir ısı yalıtımına olanak sağladık, insanlara 12 ay yaşanabilen evler sunmayı istedik.”
 


Alaçatı Köy İçi Taş Evler iletişim bilgileri
Web: www.veryerilerinsaat.com
 E-posta: veryeriler@veryerilerinsaat.com
Tel: 0 232 464 84 94


 
  • Etiketler:

Yorum Yaz