maritbet girişmaritbet
Setur’dan yazı bitiremeyenlere özel "sıcak rota" önerileri!

Setur’dan yazı bitiremeyenlere özel "sıcak rota" önerileri!

Setur, sıcak rotalar yanı sıra yıl sonuna kadar farklı tarihlerde dünyanın çok farklı noktalarına yönelik seçili yurt dışı turlarını odabaşı 5 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

Koç Topluluğu şirketlerinden Setur, sonbahar mevsiminde yazı yaşamaya devam etmek isteyenlere özel rotalar öneriyor.

Markadan yapılan açıklamaya göre, müşteri memnuniyetinde üst üste 3. kez turizm sektörü birincisi olan Setur, yıl sonuna kadar farklı tarihlerde dünyanın pek çok bölgesine düzenleyeceği turlar için 7 Ekim 2023’e kadar yapılacak rezervasyonlarda çok avantajlı fiyatlar sunduğu yeni bir kampanya başlattı.

Kampanya ile seçili turlarda odabaşı 5 bin TL’ye varan indirim tatilseverleri bekliyor. Yaz mevsimini sonbaharda da yaşamaya devam etmek isteyenlere özel öneriler sunulurken, yıl sonuna kadar Güney Afrika Safari Turu, Japonya, Kamboçya gibi bambaşka kültürlere açılan rotalar ön plana çıkıyor.

Uzak Doğu, Afrika, Güney Amerika ve Küba turları

Setur’un yazı uzatan rota önerileri arasında Ekim-Kasım aylarında Bangkok & Pataya otantik turu, Bangkok- Phuket-Phi Phi Tayland’ın İncileri Turları, Mısır Kadim Rotalar turu, Vietnam & Kamboçya turu, Güney Afrika Safari Turu ve Japonya & Kore Turu bulunuyor.

Aralık ayında ise Küba Devrim Rotası, Güney Amerika’nın en özel ülkelerinden birini keşfetme imkanı sunuyor. Dünyanın farklı köşelerini keşfetmeye olanak tanıyan turlar, odabaşına 3 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Yazı henüz bitiremeyenler, birbirinden değişik kültürlerde tatilini geçirmek isteyenlere özel fırsat farklı lokasyon seçenekleri ile dikkati çekiyor.

7 Ekim 2023 tarihinde sona erecek olan kampanya, Setur web sitesi (setur.com.tr), Setur Mobil, Çağrı Merkezi ve Satış Acenteleri üzerinden yapılacak olan seçili yurt dışı tur rezervasyonlarında geçerli.

Avrupa rotaları

Kampanyaya dahil seçili turlar arasında Avrupa da yer alıyor. Şimdiden tatilini planlamak isteyen kültür turu meraklıları için önerilen İspanya Trio Tarihi rotalar turu odabaşı 1.500 TL’den başlarken Alpler’de 5 Ülke Turu, Benelüx & Fransa & Almanya Turu, Büyük İspanya & Endülüs Turu, Büyük İtalya Turu ve Sicilya Turu gibi Avrupa ülkelerine yönelik farklı turlar odabaşı 3 bin TL’den sunuluyor.

Setur Avrupa’ya düzenlediği turların bazılarını ise İzmir çıkışlı olarak başlatıyor. Tatil hiç bitmesin diyenler için Noel pazarlarını kapsayan Almanya & Fransa & İsviçre Turu, Alpler’de 5 Ülke Turu, eğlence isteyenlerin tercihi Brüksel & Brugge & Paris & Disneyland Turu ve Noel’de Paris’i yaşamak isteyenlere önerilen Paris turu oda başına 1.500 TL’den başlarken, Benelüx & Paris & Alsace & İsviçre ve Almanya Turu 3 bin TL’den sunuluyor.

  • Etiketler:

Yorum Yaz