maritbet girişmaritbet
Vega Otonomi projesi için imzalar atıldı

Vega Otonomi projesi için imzalar atıldı

Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük otomotiv ticaret ve yaşam merkezi Otonomi’nin model olarak alındığı, Sincan’da hayata geçecek olan Vega Otonomi için NATA Holding ve SİMAS arasında imzalar atıldı

NATA Holding ve Sincan Motorlu Araç Satıcıları Derneği (SİMAS) işbirliğiyle hayata geçirilen, Sincan bölgesindeki oto galerileri bir araya getirerek nitelikli ticaret imkanı sağlayacak; bölgeyi ve bölge halkını rahatlatacak Vega Otonomi’nin imza töreni büyük bir katılımla Tavacı Recep Usta’da gerçekleşti.

NATA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Namık Tanık ve SİMAS Başkanı Gökhan Çalışkan’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Genel Başkanı Aydın Erkoç ve motorlu araç satıcıları katılım gösterdi.

Programın açış konuşmasını gerçekleştiren Namık Tanık, emeği geçen herkese teşekkür ederek proje hakkında bilgiler verdi. Tanık, ‘’Sincan’da Ayaş yolu üzeri Başer kavşağında hayata geçireceğimiz Vega Otonomi projesinin imzalarını atıyoruz. A Tasarım Mimarlık tarafından projelendirilen Vega Otonomi’de 151 oto showroom ve 58 ofisin yanı sıra noter, banka, ekspertiz, araç stüdyosu, araç bakım ve yıkama alanları ile sosyal alanlar da olacak. Böylelikle bölgede dağınık halde bulunan oto galeriler bir alanda toplanmış olacak. Sincan Belediye Başkanımız Sayın Murat Ercan’a, Etimesgut Belediye Başkanımız Sayın Enver Demirel’e, MASFED Genel Başkanı Sayın Aydın Erkoç’a ve SİMAS Başkanı Sayın Gökhan Çalışkan’a destekleri için teşekkür ederim. Vega Otonomi Başkentimize hayırlı uğurlu olsun’’ diye konuştu.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan yaptığı konuşmada ‘’Öncelikle Ankaramıza katma değer sağlayacak, kentimizin kalkınmasında önemli bir rol oynayacak bu proje herkese hayırlı olsun. Bu iş birlikleri, güç birlikteliği yatırıma döner ve insanlarımızın yaşam kalitesini yükseltir. Birlikten güç doğar’’ değerlendirmelerinde bulundu.

Vega Otonomi’nin bölgede başka yatırımların da önünü açacağını ifade eden Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ise ‘’Bu proje sadece ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızı değil, biz yöneticileri de rahatlatacak; istihdam ve katma değer sağlayacak’’ dedi.

MASFED ve Otonomi’nin kurucularından Başkan Aydın Erkoç ise yaptığı konuşmada ‘’2016 yılında hayata geçirdiğimiz Otonomi’nin, gerek teknik alt yapısı, gerekse kusursuz işleyişi ile model alınması bizi gururlandırıyor. Şimdi de Sincan bölgesinde hayata geçirilen Vega Otonomi sayesinde bu bölgede yaşayan vatandaşlarımız A’dan Z’ye tüm işlemlerini tek bir merkezde gerçekleştirerek güvenle alışveriş yapabilecek. Ankaramıza hayırlı olsun’’ diye konuştu.

SİMAS Başkanı Gökhan Çalışkan da dernek olarak böyle bir projenin içinde yer almaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek ‘’Mesleğine yatırım yapan, bizlere inanan, hayallerimizin peşinden gelen tüm motorlu araç satıcısı esnafımıza teşekkür ederim’’ dedi.

Programın sonunda NATA Holding ve SİMAS arasında işbirliği imzaları atıldı.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Vega Otonomi projesi için imzalar atıldı
  • 18.11.2021 16:59

Vega Otonomi projesi için imzalar atıldı

Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük otomotiv ticaret ve yaşam merkezi Otonomi’nin mo ...

Komşu gürültüsüne karşı en etkili çözüm: Ses yalıtımı!
  • 16.03.2021 09:57

Komşu gürültüsüne karşı en etkili çözüm: Ses yalıtımı!

İZODER Başkanı Levent Gökçe: “Ev alma komşu al atasözünü, günümüze ‘Ses yalıtıml ...

Nata Holding, AVM ve konut projelerine yoğunlaştı
  • 10.10.2020 09:38

Nata Holding, AVM ve konut projelerine yoğunlaştı

Nata Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Tanık, Türk iş adamlarının yurt içi yatı ...

Komodor Remzi Bey Yalısı yeni sahibi belli oldu
  • 10.03.2017 08:08

Komodor Remzi Bey Yalısı yeni sahibi belli oldu

Sevinç ve Erdal İnönü Vakfı'na ait Anadoluhisarı'ndaki Komodor Remzi Bey Yalısı' ...

Nata Holding, dünya müteahhitlik listesinde 98. sırada
  • 22.02.2017 13:15

Nata Holding, dünya müteahhitlik listesinde 98. sırada

Nata Holding, "Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi" sıralamasında 98'i ...

Nata Holding, çimento fabrikasının temelini attı
  • 17.08.2016 13:44

Nata Holding, çimento fabrikasının temelini attı

Nata Holding Yönetim Kurulu Başkanı Namık Tanık, Çankırı'da 140 milyon dolarlık ...