maritbet girişmaritbet
Vaillant Türkiye Yıllık Aile Toplantısı Almanya’da yapıldı

Vaillant Türkiye Yıllık Aile Toplantısı Almanya’da yapıldı

Vaillant Türkiye’nin Geleneksel Yıllık Aile Toplantısı, Remscheid-Düsseldorf-Köln-Gelsenkirshen ve Hollanda Eindhoven şehirlerini kapsayan bir organizasyonla yapıldı

4 gün süren seyahatte Vaillant'ın Türkiye genelindeki 250 yetkili satıcısı, Vaillant Remscheid ana fabrikasında yeni nesil ecoTEC tam yoğuşmalı kombi üretim tesisini ve Gelsenkirshen'de bulunan solar, ısı pompası, kazan, mini kojenerasyon üretim tesislerini yakından görme imkânı buldular. Seyahat kapsamında, Vaillant Türkiye Yıllık Aile Toplantısı da Düsseldorf Hilton Otel'de gerçekleştirildi. “Farkı açıyoruz”  konseptinde düzenlenen toplantı Vaillant'ın 140 Yıllık başarılı performansını özetleyen özel bir film gösterimiyle başladı. Vaillant Group CEO'su Dr. Carsten Voigtlaender tüm Vaillant Ailesi'ne hoş geldiniz derken, Vaillant Group'un 2013 yılı başarılarını ve geleceğe ait hedeflerini açıkladı. Vaillant Group Türkiye CEO'su Dr. Axel Busch, davetlilere Vaillant Group Türkiye Stratejileri hakkında bilgi vererek 2013 yılının genel bir değerlendirmesini yaptı, Group'un küresel ölçekte stratejilerini ve Türkiye organizasyonunun önemine değindi. Vaillant Group Pazarlama Direktörü Tanja Brinks, Vaillant Group'un pazarlama stratejileri ve 140. yıl etkinlikleri hakkında geniş bilgi verdi. 140. yıl ile birlikte pazarlamada grup olarak yeni bir döneme girdiklerini belirtti.

Vaillant Group Türkiye Finans Direktörü Alper Avdel, makro düzeyde dünya ekonomisi, Türkiye'nin ekonomik yapısı ve Avrupa ülkeleri arasındaki konumu hakkında değerlendirmelerde bulunduktan sonra Vaillant Türkiye'de hayata geçirilecek olan finansal yenilikleri paylaştı. Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Hakan Yıldız ve Servis Müdürü Hasan Kardeşler de, Vaillant Türkiye'nin servis gücü, araç parkı, yapılan personel eğitimleri ve çağrı merkezinin 2013 yılı aktivite ve performansları konusunda bir sunum yaptı. Vaillant Türkiye Satış Müdürü Vedat Yazar yetkili satıcı iletişim kurulunun 2013 yılı faaliyetleri  hakkında bilgi verdi ve 2014 yetkili satıcı iletişim kurulu üyeleri seçimi gerçekleştirildi. Vaillant Türkiye Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Özgür Gök, 2013 yılında gerçekleştirilen pazarlama faaliyetleri ve 2014 yılında planlanan aksiyonlar ile ilgili yetkili satıcıları bilgilendirdi. Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın, konuşmasının ilk bölümünde satış, pazarlama, teknik eğitim, Tüketici Club ve tüketici şikâyet departmanlarının 2013 yılı boyunca hayata geçirdikleri faaliyetleri paylaştı. Taşkın, Vaillant Türkiye'nin yıllardır süren başarılı grafiğinde en büyük paya sahip olan iş ortaklarına da teşekkürlerini sundu. 

Ayrıca, 2013 yılı boyunca yaptıkları çalışmalarda başarı gösteren yetkili satıcılar, Kalite – Tüketici Memnuniyeti – Performans kategorilerinde ödüllendirilerek plaketlerini aldılar. Vaillant Ailesi'nin başarı kriterleri hakkında da bilgi veren Taşkın, bu başarılı ailenin gelecek yıllarda gelişen ve değişen Türkiye ve dünya şartlarına göre nasıl daha iyi organize olması gerektiğine dair bilgiler verdi. Ayrıca konuşmasının son bölümünde Levent Taşkın, Vaillant Türkiye'nin geleceğe ait staretejilerini ve projelerini iş ortaklarıyla paylaştı. Taşkın, yepyeni bir vizyon ile değişen kanun ve tüketici beklentilerine göre Vaillant Türkiye'nin dağıtım kanalı, servis, teknik ve eğitim bölümü ile pazarlama fonksiyonlarında yeniden yapılanmanın esas olduğu 2020 projelerini detaylarıyla iş ortaklarına açıkladı. 

Konuşmasının son bölümünde Taşkın, Vaillant Türkiye'nin 2014 hedefleri ve pazara sunulacak yeni ürünler hakkında bilgi verdi. 

Büyük heyecan sağlayan konuşmasının ardından Taşkın tüm iş ortaklarıyla birlikte yılmadan projelerini gerçekleştireceklerine dair büyük destek ve söz alarak konuşmasını tamamladı. Her zaman olduğu gibi ilkleri yaşatan Vaillant'ın bu yılki sürprizi, yeni nesil tam yoğuşmalı kombi; yeni ecoTEC oldu. Toplantıda Vaillant iş ortaklarına lansmanı yapılan yeni nesil ecoTEC 5 yoğuşmalı kombi özel tanıtım gösterisinden sonra, yetkili satıcıların beğenisine sunuldu.

Katılımcılar, toplantı sonrasında gala yemeği ile bir araya gelerek keyifli zaman geçirdiler. Aynı zamanda Kalite Ödül sistemi gereği Türkiye çapında en iyi puanı alan ilk 11 firmanın yer aldığı ‘2013 Vaillant Türkiye Kalite Takımı'nın çok özel şovlar ile tanıtıldığı gala yemeği birbirinden ilgi çekici gösteri ve eğlenceli müzikle devam etti. 

Yapılan toplantılar sonrasında, Hollanda'nın Eindhoven şehrine geçen yetkili satıcılar, kentin turistik ve tarihi bölümlerini gezdiler. Günün akşamında hep birlikte Philps Stadı'nda PSV Eindhoven- Twente futbol maçını seyretme imkanı bulan konuklar stadyum içerisinde özel bölümde yemek organizasyonu sonrasında Einhoven'dan Düsseldorf şehrine geçtiler.  

Seyahatin bir sonraki gününde ziyaretçiler, Vaillant'ın Remscheid'deki ana fabrikasına giderek yeni nesil ecoTEC tam yoğuşmalı kombi üretim tesislerini ziyaret etti. Yetkili satıcılar, fabrikadaki Vaillant'ın ‘one piece' üretim metoduna göre kombi üretimine dahil oldular ve kombi üretme fırsatı yakaladılar.

Aynı gün Gelsenkirshen'de bulunan güneş enerjisi, ısı pompası, mini kojenerasyon ve kazan üretim fabrikasına da ziyaret gerçekleştirildi. Robot teknoloji ile üretilen yüksek verimli auroTHERM güneş enerji kollektörleri, ısıtma-sıcak su ve elektrik üretimini aynı anda sunan ecoPOWER mini kojenerasyon ürünleri yetkili satıcıların ilgi odağı oldu. Enerjinin verimli kullanılmasında önemli yeri olan yenilenebilir enerjili sistemler hakkında genel bilgilendirme ile fabrika ziyareti tamamlandı.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Vaillant Türkiye, başarılı yetkili satıcılarını Belgrad’da ağırladı
  • 09.11.2022 10:59

Vaillant Türkiye, başarılı yetkili satıcılarını Belgrad’da ağırladı

Vaillant Türkiye’nin düzenlediği, “Vaillant Kombi Seyahat Kampanyası” kapsamında ...

Vaillant Türkiye, 2021’de de yatırıma ve büyümeye devam etti
  • 16.03.2022 11:24

Vaillant Türkiye, 2021’de de yatırıma ve büyümeye devam etti

Kombinin mucidi Vaillant, 2021 yılını değerlendirmek ve 2022 hedeflerini paylaşm ...

Vaillant'tan enerji tasarruflu yeni nesil kombiler!
  • 06.11.2021 16:39

Vaillant'tan enerji tasarruflu yeni nesil kombiler!

Vaillant, “Yarın için bugünden Vaillant” konsepti ile hazırlanan 3 reklam filmin ...

Vaillant aroTHERM plus, İngiltere'den ödülle döndü!
  • 12.06.2021 09:18

Vaillant aroTHERM plus, İngiltere'den ödülle döndü!

Vaillant’ın 700 kat daha çevreci ısı pompası aroTHERM plus’a “En İyi Isı Pompası ...

Vaillant’tan 700 kat daha çevreci ısı pompası: aroTHERM Plus
  • 27.05.2021 16:59

Vaillant’tan 700 kat daha çevreci ısı pompası: aroTHERM Plus

Vaillant, kombinin yanı sıra ısı pompalarında da çevreci ve akıllı sistemler sun ...

Vaillant yeni organizasyon yapısı ile 2021’de de iddialı
  • 06.05.2021 10:27

Vaillant yeni organizasyon yapısı ile 2021’de de iddialı

Vaillant Türkiye, COVID-19 salgınının oluşturduğu olumsuz etkilere rağmen 2020 y ...