maritbet girişmaritbet
Vaillant Türkiye'nin yıllık aile toplantısı Kuzey Tayland’ın Chaing Mai şehrinde yapıldı!

Vaillant Türkiye'nin yıllık aile toplantısı Kuzey Tayland’ın Chaing Mai şehrinde yapıldı!

Vaillant Türkiye’nin Geleneksel Yıllık Aile Toplantısıbu yıl 14 – 23 Mart tarihleri arasında Kuzey Tayland’ın Chaing Mai şehrinde yapıldı

Seyahate katılan Vaillant'ın Türkiye genelindeki 210 yetkili satıcısı, 10 gün boyunca yakından tanıma imkanı buldukları Hind için yarımadasının en ilginç coğrafyasından unutulmaz anılarla döndüler. Seyahatin yapıldığı bölge Altın Üçgen (Golden Triangle) olarak da bilinen Dünya'nın önemli doğal alanlarından ve sınır bölgelerinden birisi olan Thailand-Mynmar-Laos sınır bölgesiydi.

Seyahat kapsamında, Vaillant Türkiye Yıllık Aile Toplantısı da gerçekleştirildi. Toplantı Türkiye'de 20. yılını geride bırakan Vaillant'ın başarılı performansını özetleyen özel bir film gösterimiyle başladı. Vaillant Group CEO'su Dr. CarstenVoightlaenderonline bağlantıyla tüm Vaillant Ailesi'ne hoş geldiniz derken, Vaillant Group'un 2012 yılı başarılarını ve geleceğe ait hedeflerini açıkladı.Vaillant Group Türkiye yeni CEO'su Dr. Axel Bush, davetlilere kendisini tanıtan konuşmasının ardından yenilenen organizasyon şeması hakkında bilgi verdi, Group'un küresel ölçekte stratejilerini ve Türkiye organizasyonunun önemine değindi. 

Vaillant Group Türkiye Finans Direktörü Alper Avdel, makro düzeyde dünya ekonomisi, Türkiye'nin ekonomik yapısı ve Avrupa ülkeleri arasındaki konumu gibi konularda değerlendirmelerde bulunduktan sonra Vaillant Türkiye'de hayata geçirilecek finansal yenilikleri paylaştı.

Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın, konuşmasının ilk bölümünde Satış Pazarlama, Teknik Eğitim, Tüketici Club ve Tüketici Şikayetdepartmanlarının 2012 yılı boyunca hayata geçirdikleri faaliyetleri paylaştı, yıllardır başarılı grafiğini sürdüren Vaillant Türkiye'nin tüm iş ortaklarına teşekkürlerini sundu. Vaillant Ailesi'nin Başarı Kriterleri hakkında açıklamalar yapan Taşkın bu başarılı ailenin gelecek yıllarda nasıl daha iyi organize olması gerektiğine dair bilgiler verdi. Konuşmasının son bölümünde, Vaillant Türkiye'nin 2020 yılına ait stratejilerini ve projelerini iş ortaklarıyla paylaşarak, birlikte 2020 yılına kadar beraberce projeleri gerçekleştireceklerine dair iş ortaklarından büyük destek ve söz alarak konuşmasını tamamladı.

Ayrıca, 2012 yılı boyunca yaptıkları çalışmalarda başarı gösteren yetkili satıcılar, Kalite – Tüketici Memnuniyeti – Performans kategorilerinde ödüllendirildi. Konuşmasının son bölümünde Taşkın, Vaillant Türkiye'nin 2013 hedefleri ve pazara sunulacak yeni ürünler hakkında bilgi verdi.

Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila da Vaillant Türkiye'nin servis gücü, araç parkı, yapılan personel eğitimleri ve çağrı merkezinin 2012 yılı aktivite ve performansları konusunda bir sunum yaptı.  

Katılımcılar, toplantıda akademisyen, psikolog, yazar ve televizyon programcısı Üstün Dökmen'ingüven, takım çalışması ve değişim ile ilgili eğlenceli ve eğitici öykülerini ve gerçek hayattan ilginç örneklerini dinleme imkanı buldular.

Vaillant Yetkili Satıcıları, yapılan toplantılar dışında eski adıyla Siyam olan, günümüzdeki adıyla Tayland'ın en önemli turistik merkezlerini de görme şansı buldular. Ülkenin önemli ticari ve dini merkezlerinden birisi olanChaingMai'de konaklayan davetliler, kanal turu, tapınak ziyaretleri, fil safarisi ile şehrin en güzel ve otantik yerlerini keşfettiler. Ayrıca Altın Üçgen diye anılan bölgeye giderek oranın önemli şehri Chaing Rai'de de konaklayan konuklar 4,5 saatlik doğal güzellikler içerisinde nehirde motorlu teknelerle doğanın tadını çıkardılar. Uzun boyunlu (LongNeck ) olarak bilinen ve doğal ortamda ormanda yaşayan kabilelerin ve dağ köylülerinin elektrikten uzak doğal yaşamlarını gördüler, onlarla zaman geçirdiler. Ayrıca Mai Sai kasabasına giderek Mynmar sınırına ulaştılar ve sınırda Altın Üçgen'in oluştuğu üç ülkenin kesiştiği bölgeyi (Mynmar-Laos-Thailand) ziyaret edip, tekneyle 3 ülkenin en yakın sınır kasabalarını ziyaret ettiler. Teknelerle, fillerle ve kağnılarla yapılan doğal safarilerle ve kabilelerle pek çok ilginç etkinliğe katılarak unutulmaz ve keyifli zaman geçirdiler. 

 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Vaillant Türkiye, başarılı yetkili satıcılarını Belgrad’da ağırladı
  • 09.11.2022 10:59

Vaillant Türkiye, başarılı yetkili satıcılarını Belgrad’da ağırladı

Vaillant Türkiye’nin düzenlediği, “Vaillant Kombi Seyahat Kampanyası” kapsamında ...

Vaillant Türkiye, 2021’de de yatırıma ve büyümeye devam etti
  • 16.03.2022 11:24

Vaillant Türkiye, 2021’de de yatırıma ve büyümeye devam etti

Kombinin mucidi Vaillant, 2021 yılını değerlendirmek ve 2022 hedeflerini paylaşm ...

DemirDöküm'ün yeni yoğuşmalı kombisi ademiX satışa sunuldu
  • 03.03.2022 12:07

DemirDöküm'ün yeni yoğuşmalı kombisi ademiX satışa sunuldu

DemirDöküm, tasarımından teknik ve kullanım özelliklerine kadar birçok alanda se ...

Vaillant yeni organizasyon yapısı ile 2021’de de iddialı
  • 06.05.2021 10:27

Vaillant yeni organizasyon yapısı ile 2021’de de iddialı

Vaillant Türkiye, COVID-19 salgınının oluşturduğu olumsuz etkilere rağmen 2020 y ...

DemirDöküm, büyüme hedefini sürdürüyor
  • 12.04.2021 17:14

DemirDöküm, büyüme hedefini sürdürüyor

2020’de yüzde 40 büyüyen DemirDöküm 2021’de de büyümesini sürdürmeyi hedefliyor ...

DemirDöküm satış sonrası hizmetlerde referans olacak
  • 21.03.2021 08:45

DemirDöküm satış sonrası hizmetlerde referans olacak

DemirDöküm’ün Yetkili Servisler Toplantısı, bu yıl “Dahası DemirDöküm” temasıyla ...