Systemair’in en yeni ürün ve sistemleri SODEX Fuarı’nda!

Systemair’in en yeni ürün ve sistemleri SODEX Fuarı’nda!

İklimlendirme devi Systemair; 24 senedir sektörün nabzını tutan ISK-SODEX İstanbul Fuarı’na katılacak. 

“Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın ve Güneş Enerjisi Sistemleri” sektörünün temsilcilerini bir araya getiren fuarda Systemair, son teknolojiye sahip, yenilenen gövde tasarımıyla dikkat çeken Geniox’u ziyaretçilerle buluşturacak. 29 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuar, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri takip etmek isteyen sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak.

Endüstriyel alanlar başta olmak üzere pek çok sektörde iç mekânların hava kalitesini artırıp insanlara taze hava sağlama misyonuyla çalışmalarını sürdüren Systemair, sektörün gelişimine katkı sunan organizasyonlarda yer almayı sürdürüyor. Son olarak, ISK-SODEX İstanbul Fuarı’na katılmaya hazırlanan şirket; hem dünyanın her yerinden alanında uzman katılımcılara ve ziyaretçilere inovatif ürün ve çözümlerini tanıtacak hem de profesyonellerle bilgi alışverişi yapacak. Fuar süresince destekleyici programların yanı sıra sektörün önde gelen dernekleriyle yakın temas içinde olacaklarını söyleyen Systemair Türkiye Genel Müdürü Ayça Eroğlu, şu açıklamalarda bulundu:
 
“Dev projelerin iklimlendirmesinin yanı sıra son yıllarda ağır sanayi, gıda, petrokimya, endüstriyel mutfak, veri merkezleri ve ilaç sektörlerine ek olarak özellikle pandemiyle birlikte sağlık alanına da odaklandık. Sektörün öncü markası olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana mekânların iç hava kalitesini artırıp insanlara temiz ve taze hava sağlamak üzere çalışıyoruz. Hem fabrikamızda hem de Ar-Ge Merkezimizde son dönem çalışmalarımızda dijitalleşmeye ağırlık veriyor, inovatif ürün ve sistemlerimizle iç piyasada ve ihracat pazarlarında öne çıkıyoruz. Pandeminin ardından tekrar sektör temsilcileriyle buluşmayı ve geleceğin enerji gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan Geniox’un yenilenen yüzünü tanıtmayı heyecanla bekliyoruz.” 


Bir klima santralinden fazlası olan Geniox, her sisteme kolaylıkla entegre edilebiliyor

Son teknolojiye sahip, en yeni gövde tasarımıyla dikkat çeken ve bir klima santrali olmaktan öte, Systemair’in yeni santral platformu olan Geniox’u ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda sektörle tanıştırmaya hazırlandıklarını söyleyen Ayça Eroğlu; “Systemair olarak yeni ürünlerimiz de dahil olmak üzere tüm santral ürünlerimizi yeni Geniox platformunda üreteceğiz. Üretim hattının ana mekanizması olan Geniox; çarpıcı endüstriyel tasarımı, akıllı fonksiyonları ve gelişmiş gövde özellikleriyle dikkat çekiyor. Geniox ailesinin en yeni üyeleri veri merkezi soğutmasında kullanılmak üzere özel tasarlanan Tera ve endüstriyel mutfaklar için geliştirilen VOClean, ekolojik hassasiyet esas alınarak sadece Türkiye’den tüm dünyaya üretiliyor. Geniox Tera, minimum izdüşümü ile iddialı PUE değerlerini yakalarken yüksek verimli indirekt evaporatif soğutma, farklı eşanjör tipleri, by-pass opsiyonları ve gelişmiş kontrol fonksiyonlarını da veri merkezi işletmecilerine sunuyor. Yüksek kirletici yakalama kabiliyeti ve otomatik yıkama özelliğiyle öne çıkan VOClean ise aktif karbon filtre, elektrostatik ayrıştırıcı filtre ve UV lamba opsiyonlarıyla her ticari mutfağın ihtiyaçlarına uygun konfigürasyon imkânı sunuyor. Geniox VOClean Ekoloji Ünitesi’nin modüler tasarımı, üniteyi farklı mutfak egzoz sistemleri ve zorlu alanlarda kullanıma uygun kılıyor” şeklinde konuştu.


Sektöre güçlü bir perspektif kazandıracak

İş dünyasının temsilcilerini, dernek ve ziyaretçileri bir araya getiren fuarların, sektörlerin katma değer kazanması adına çok değerli olduğunu belirten Ayça Eroğlu; “Bine yakın katılımcının ISK-SODEX aracılığıyla 106 ülkeden 80 bini aşkın ziyaretçiyle buluşması, yakın ilişkiler kurulabilmesi ve interaktif bir şekilde geri bildirim alabilmesi sektöre güçlü bir perspektif kazandıracak. Dolayısıyla uzun yıllardır katıldığımız bu fuarı yine büyük bir fırsat olarak görüyor; iş bağlantıları kurmak, geliştirmek, sektördeki en son yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip edebilmek için heyecanla bekliyoruz. Geniox ailesinin üyeleri olan insan ve çevre dostu VOClean Ekoloji Ünitesi, veri merkezi soğutmasında kullanılan Genilox Tera ve özel mimari ihtiyaçlara cevap veren gelişmiş hava dağıtım ekipmanları gibi yepyeni ürünlerimizi ziyaretçilerle buluşturacağımız için ayrıca çok mutluyuz’’ diyerek konuşmasını tamamladı.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Systemair’in en yeni ürün ve sistemleri SODEX Fuarı’nda!
  • 31.08.2021 11:46

Systemair’in en yeni ürün ve sistemleri SODEX Fuarı’nda!

İklimlendirme devi Systemair; 24 senedir sektörün nabzını tutan ISK-SODEX İstanb ...

Systemair HSK, Hadımköy'de fabrika açıyor!
  • 22.09.2013 14:16

Systemair HSK, Hadımköy'de fabrika açıyor!

Havalandırma sektöründe dünyanın en büyük global markalarından Systemair, İsveç, ...

Systemair, Hadımköy’de yeni tesis açıyor!
  • 20.09.2013 10:13

Systemair, Hadımköy’de yeni tesis açıyor!

Dünya’nın Klima Santrali sektör lideri Systemair, Ortadoğu ve Avrasya operasyonl ...

Systemair, Hadımköy'de yeni tesisini 19 Eylül'de açacak!
  • 17.09.2013 11:37

Systemair, Hadımköy'de yeni tesisini 19 Eylül'de açacak!

Havalandırma sektöründe Dünya’nın global markalarından Systemair, İsveç, Danima ...